Tenké střevo

Zábavní park BRuNO: Uspořádejte konečně efektivní teambuilding

Dobře sladěný kolektiv je základem úspěšného chodu jakékoli firmy. Jen tak se ovšem lidé neseznámí. Jestli chcete, aby vše fungovalo jako dobře namazaný spolehlivý stroj, vsaďte na efektivní teambuilding. Ten by se měl konat v prostorách, jež jsou pro takovéto akce jako stvořené. Ne, na mysli nemáme nudná rekreační střediska, v nichž chybí jakékoli atrakce a jídlo zde také za moc nestojí. Naším tipem je moderní zábavní park BRuNO nacházející se v Brně. Co všechno tady nabízejí? Na to se podrobně podíváme v následujících řádcích.

BRuNO Family park

Zdroj obrázku: brunofamilypark.cz

V každém z nás dřímá kousek dítěte

Seznámení nemusí probíhat pouze fádním povinným podáním rukou. Každý z nás se občas rád vrátí do nevinných dětských let a prostě se baví. V zábavním parku BRuNO si užijete každý okamžik. Především na unikátních atrakcích se budete cítit jako doma. Vybrat si můžete třeba jeden ze třech komínů, a to Brunův, Opičí, případně Pavoučí. Všechny jsou vzájemně důmyslně propojené. Dostat se poté dolů lze prostřednictvím několika skluzavek a tobogánů. Naším tipem je skvostná výhlídka ve výšce 22 metrů. Prosklená podlaha zážitek ještě umocní.

Čapí oko

Zdroj obrázku: brunofamilypark.cz

Koncipujte teambuilding dle svého přání

Program teambuildingu v Brně můžete mít předem dokonale připravený. Možností je přitom hned několik. Výbornou volbou je třeba noční pronájem herního centra. Když jdou děti spát, nastane ten pravý čas na řádění dospělých. Výborný je i Family Day. V jeho rámci se mohou seznámit rodiny zaměstnanců, a to zcela nenásilným a přirozeným způsobem. Máte-li rádi výzvy, uspořádejte pro zaměstnance BRuNO Challenge.

Svišťák

Zdroj obrázku: brunofamilypark.cz

S plným žaludkem jde všechno lépe

Zapomenout nelze ani na občerstvení. Objednat si lze kompletně catering na míru. K dispozici je i restaurace Brno s příznačným názvem Hnízdo. Jestliže si bude chtít kdokoli dát jen drobnost, pak je mu k dispozici brasserie Zobka. Den si zkrátka v BRuNO parku užijete se vším všudy včetně vynikajících voňavých specialit.

Zdroj náhledového obrázku: brunofamilypark.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *