wellness_7

Wellness balíčky hotelu Bohemia: Užijte si dokonale Františkovy Lázně

Chtěli byste vyrazit do některého z lázeňských měst? Rozhodli jste se pro Františkovy Lázně? Aby ne, vždyť toto krásné poklidné město nabízí spousty krásných míst a léčivých procedur. Pomocí zdejších unikátních minerálních pramenů se tady léčí nejen gynekologické potíže, ale také problémy s krevním oběhem a srdeční onemocnění. Samozřejmě si tady budete moci užívat také vynikajících relaxačních wellness pobytů. Naším tipem pro ubytování je Hotel Bohemia. Právě jeho nabídku představíme podrobněji a zaměříme se i na wellness balíčky.

Hotel přímo v lázeňském parku

Velkou devízou Hotelu Bohemia je už jen jeho příhodná poloha. Situován je přímo do centra. Nachází se konkrétně v lázeňském parku, kde je dostatek klidu pro pohodový odpočinek. K dispozici je ubytování ve stylově zařízených jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Volit lze ale také luxusní apartmán. Hotel nabízí vynikající zázemí jak pro soukromé, tak i sportovní či firemní pobyty. Stačí jen zaparkovat na hlídaném parkovišti, které je pro hotelové hosty zdarma…

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Nechte se hýčkat ve wellness

Hotelové pobytové wellness balíčky určitě stojí za to. Vždyť zdejší wellness studio Matahari nabízí spousty nejrůznějších masáží, koupelí, zábalů a dalších skvělých relaxačních procedur. Jen pro zajímavost uvádíme kupříkladu masáž svíčkou nebo nejrůznější bylinné procedury. A co taková unikátní masáž Lomi Lomi? Alternativ je tady zkrátka spousty, a tak není od věci je vyzkoušet.

Zdroj obrázku: hotelbohemia.cz

Výhodné wellness balíčky

Volit lze hned z několika wellness balíčků. Naším tipem je wellness pro dva. Jeho součástí je ubytování na dva dny pro dvě osoby se snídaní a večeře při svíčkách. Zapomenout nelze ani na welcome drink a ovocnou mísu na pokoji. Využít budete moci v rámci balíčku také 100 minut trvající partnerské ošetření při relaxační hudbě a svíčkách. Užijete si koupele s aromatickými oleji a peeling celého vašeho těla. Balíček vyjde na 6490 korun pro obě osoby. Volit lze ale i mnohé jiné balíčky. Více najdete na www.hotelbohemia.cz.

Zdroj náhledového obrázku: hotelbohemia.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *