Zvlhčovač vzduchu

Vyplatí se čistička vzduchu pro alergiky?

Možná ještě stále váháte, zda se vám vyplatí pořídit si vlastní přístroj a zda se svými účinky čistička vzduchu pro alergiky opravdu vyplatí. Odpověď zní jednoznačně ano. Čistička vzduchu není jen na čištění, ale jde zároveň o ionizátor vzduchu a zvlhčovač vzduchu. Bude se vám lépe dýchat, to je totiž základní funkce čističky vzduchu. Výrazně zlepší ovzduší v dané místnosti, jak v domácnosti, kanceláři, pracovně, tak i v ordinaci. Je použitelná ve všech uzavřených prostorech. Kvalitní čističky vzduchu jsou dnes vybaveny několikastupňovou filtrací a hravě si poradí se všemi nečistotami, které mohou být ve vzduchu a neměly by tam být.

Zvlhčovač vzduchu

Na alergie i astma

Čističky vzduchu jsou nepostradatelné pro alergiky a astmatiky. Na jejich filtrech se zachytí i velmi malé částečky, což jsou právě alergeny. Můžete být alergičtí na pyl, prach, roztoče i domácí zvířata a čistička si s tím hravě poradí. Alergické reakce budou pomalu ustupovat právě díky tomu, že už nebudete vdechovat alergeny. Vy i vaše děti už nebudou tak často nemocné. Viry a bakterie se šíří velmi rychle zvláště v uzavřených prostorách. Čistička vzduchu zajistí jejich důmyslné odfiltrování a výrazně přispěje poklesu nemocnosti. Je ideální v domácnostech, školách, školkách, ordinacích i čekárnách u lékařů. Pokud máte v zimě, v době kdy se topí, doma suchý vzduch, čistička působí i jako zvlhčovač vzduchu. Nevysušené sliznice jsou méně náchylné k onemocnění.

Zvlhčovač vzduchu

Zatočte s únavou

Čistička vzduchu pro alergiky dokáže být přínosem opravdu pro všechny. Budete méně unavení, protože kvalitní čističky vzduchu jsou vybaveny ionizátory. Produkují záporné a kladné ionty v poměru, kdy vzduch občerstvují i v uzavřených prostorách. Čistička vzduchu je ionizátor vzduchu a současně snižuje prašnost a nebudete muset tak často utírat prach a uklízet. Vaše domácnost může i pěkně vonět. Pokud chováte zvíře, kouříte nebo jen vaříte, vzduch v domácnosti není stále ideální. Právě čistička vzduchu hravě odstraní nepříjemný zápach ze zvířat, cigaretový kouř i pach z vaření. Bude se vám také mnohem lépe spát. Při čerstvém vzduchu se nám spí mnohem lépe. Pokud nelze větrat, otevřené okno umí čistička vzduchu velmi dobře nahradit.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *