Usínáčci a muchláčci pro děti: Skvělá volba pro jejich bezstarostné usínání

Muchláček

Situace jako vystřižená z kroniky jakéhokoli rodiče. Snažíte se, aby byly děti večer co nejdříve v posteli a ono to nějak nejde. Jednak nechtějí být ve svém pokoji a jednak mají strach z nočních můr. Tak jako tak potřebují přitulení, vlídné slovo, zkrátka jakýsi komfort. Ten jim samozřejmě můžete dopřát vy samotní, nicméně ne všechno můžete zvládnout sami. Ostatně komu by se chtělo s dítětem trávit celou noc? Ideální volbu pak představují plyšoví kamarádi.

Klasické hračky pro usínání stvořené nejsou

Mnozí rodiče řeší situaci tak, že dětem pořídí do postele nějakou klasickou plyšovou či jinou hračku. Ty ale nejsou za tímto účelem stavěné. Mnohdy se vcelku rychle kvůli působení dětí vytahají, jindy se o ně mohou děti říznout, případně si způsobit jinou újmu. Počítat je rozhodně zapotřebí s tím, že se dítě potřebuje k něčemu tulit. Ideální volbu tak představuje usínáček pro miminka. Čím je specifický a proč se právě jeho pořízení vyplatí? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Muchláček

Foto: Ready4kids

Skvělý němý kamarád, který pomůže se spaním

Moderní muchláčci se vyznačují především velmi kompaktním tvarem a materiály. Díky nim jsou maximálně hebcí a příjemní na dotek. Přímo se vybízí k přitulení a mazlení. Emoce jsou u dětí nesmírně důležité a vytvoření si sociální vazby třeba jen k plyšové hračce také. Ta nemusí být pouze v postýlce, ale třeba také na kočárku nebo v autě. Při delších cestách ji jistě oceníte i vy jako rodiče. Dítě se zkrátka určitou dobu zabaví a vy budete mít klid.

Spousta variací muchláčků

Volit je opravdu možné z velkého množství nejrůznějších usínáčků. Klasiku představují nejrůznější medvídci, nicméně výjimkou není ani dinosaurus nebo jiné zajímavé zvíře. Muchláčci jsou velmi oblíbení hlavně v podobě různých deček. Mohou klidně vydávat i zvuky, tradičně třeba šustí nebo pískají.

Náhledové foto: Ready4kids

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.