TRX

TRX cviky

Všichni bychom zcela určitě chtěli procvičit své tělo co nejrychleji a mít fyzickou kondici bez nějaké sebevětší námahy. Metody, které vedou ke zlepšení fyzičky a také k tomu, aby došlo k nárůstu svalové hmoty, zcela určitě existují. Výbornou cestu představují zejména TRX cviky. Právě díky nim můžete naprosto pohodlně zlepšit svou kondici, a to během pouhých 30 minut. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na tyto cviky mnohem blíže. O jejich kvalitě a pohodovém cvičení se názorně přesvědčíme.

TRX závěsný trénink

Moderní TRX závěsný trénink je stále oblíbenější jak mezi laickou veřejností, tak i mezi profesionálními sportovci. Milují jej především návštěvníci fitcenter, posiloven a wellness aktivit. Jedná se o ryze revoluční nářadí, na které se můžete z hlediska krátkodobého i dlouhodobého cvičení spolehnout. Pouze polohou vlastního těla si nastavíte takovou zátěž, která vám bude přesně vyhovovat a bude právě pro vás optimální.

Vcelku pohodové začátky

Rozcvičení se u tohoto typu tréninku dá poměrně pohodlně realizovat během několika málo minut. Rozcvičkou se vaše tělo adaptuje na vyšší fyzický výkon a poněkud vyšší zátěž. Ostatně samotný název pro rozcvičení warm-up je při tomto typu cvičení jaksi určující. Svaly se musí dostat k určité teplotě, která je pro cvičení co nejoptimálnější. Protažení musí být dynamické a nikoli statické, jako tomu bylo dříve.

Strečink o tréninku

Poté, co absolvujete TRX trénink, měl by následovat kvalitní strečink a uvolnění svalových partií. V každé poloze bychom měli setrvat určitou dobu až do stavu, kdy se nebudete cítit úplně pohodlně. Jde přibližně o dobu od 30 do 60 vteřin. Samotné délka strečinku by měla odpovídat celkové délce cvičení. Vše musí být adekvátní.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *