21

True4Kids SmartPark – revoluce ve vzdělávání dětí od 3 do 8 let

O tom, že vzdělávání může být i pro děti zábavné a také efektivní, vás přesvědčí nová aplikace pro iPad, která je nyní k dispozici i v češtině. Aplikace se jmenuje True4Kids SmartPark a už dnes je zdarma ke stažení v internetovém obchodě AppStore. Přesvědčit se o jejích kvalitách tak může úplně každý. I vy. Aplikaci stačí nainstalovat a ihned máte přístup k ukázkovým studijním materiálům.

True4Kids SmartPark je vzdělávací software určený pro děti od 3 do 8 let. Jeho cílem je naučit dětičíst, psát, kreslit a počítat a mnoho dalšího.Aplikace na rozdíl od jiných forem vzdělávání klade důraz nejen na rozvoj dovedností v mnoha různých oblastech, ale také na to, aby učení bylo opravdu zábavné. Díky tomu se děti budou chtít učit, a tak dosáhnou mnohem lepších výsledků za mnohem kratší dobu.

4

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Interaktivní platforma, která nemá konkurenci

Aplikace True4Kids SmartPark spojuje nejmodernější technologie a hluboké porozumění vzdělávání, díky čemuž se stává produktem, který na trhu nemá konkurenci. Součástí aplikace je jak velké množství studijních materiálů, z nichž všechny jsou založeny na učebních osnovách pro základní vzdělávání, tak i řada programů, které si děti zamilují. Patří mezi ně výukové programy psaní a kreslení, vzdělávací hry, audioknihy, dětské písničky, interaktivní knihy a další. True4Kids SmartPark je tak pro děti perfektním společníkem poskytujícím zábavu na desítky hodin.

3

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Efektivní vzdělávání díky speciálnímu peru True4Kids MagicPen

Nedílnou součástí aplikace je pero True4Kids MagicPen. Jde o speciální doplněk, který zajišťuje nejen ovládání aplikace na dálku například v případě přehrávání hudby, ale především okamžitou zpětnou odezvu při vzdělávání. Kdykoliv, kdy dítě v rámci řešení úkolu k procvičování udělá chybu, pero zavibruje, což výrazně posiluje schopnost dítěte zapamatovat si správné řešení. Díky tomu je vzdělávání s aplikací True4Kids SmartPark opravdu efektivní.

Pero True4Kids MagicPen se prodává ve třech barevných variantách, takže si na své zajisté přijde každé dítě. Je přitom vyrobeno z kvalitního materiálu, který na jedné straně zajišťuje jeho designovoujednoduchost, na straně druhé robustnost. Pero je samozřejmě navrženo tak, aby dětem akorát padlo do ruky. Na těle pera naleznete důmyslně rozmístěné ovládací prvky včetně kouzelného ciferníku uprostřed. Pero je navíc šetrné k obrazovce iPadu. Na jeho konci se nachází kvalitní gumový hrot zajišťující bezstarostné každodenní používání.

Pero True4Kids MagicPen lze s iPadem propojit jednoduše pomocí zvukových vln. Díky tomu se nemusíte zabývat zdlouhavým nastavováním ani párováním S koupí pera navíc kromě unikátního doplňku pro vzdělávání dětí získáte také neomezený přístup ke všem studijním materiálům v rámci True4Kids SmartPark. V nastavení aplikace stačí pouze zadat váš kód a je to.

11

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Perfektní přehled o pokroku dítěte

Aplikace True4Kids SmartPark nabízí propracovaný systém rodičovské kontroly, díky kterémůžete sledovat, jak se děti zdokonalují. K dispozici jsou totiž statistiky, ze kterých snadno vyčtete, jak dlouho dítě učením strávilo a jaký pokrok za tu dobu udělalo. Dále je možné sestavovat individuální studijní plán dle věku a schopností dítěte, takže aplikaci vždy perfektně přizpůsobíte potřebám dítěte.

V Centru rodičovské kontroly lze také stahovat nové knihy a učebnice a současně nastavovat rozvrh určující, kdy se má dítě co učit. Rodiče tak svým dětem snadno doporučí konkrétní materiály. Velmi užitečná je také funkce Připomenutí, která děti po určitém čase upozorní, že už se učí dlouho a je třeba si dát přestávku.

Centrum rodičovské kontroly je chráněno matematickým příkladem, který je pro vstup nutné vyřešit, aby bylo zaručeno, že se do něj dostanou pouze rodiče.

20

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Obrázkové audioknihy, encyklopedie zvířat a další

I když je aplikace True4Kids SmartPark revoluční, zachovává důležité principy vzdělávání, jako je například postupné nabývání znalostí. Z tohoto důvodu jsou materiály v aplikaci rozděleny nejen do několika logických sekcí, alejednotlivé knihy se dělí také podle obtížnosti. V aplikaci naleznete Studijní koutek, jehož cílem je vzdělávat děti v oblasti matematiky, logiky, jazyka, umění, kultury a společenských věd, v Knihovně je naopak propracovaná encyklopedie zvířat a nechybí ani plno obrázkových knih s pohádkami. Dalšími sekcemi aplikace jsou pak Psaní, Kreslení a Poslech.

Ať už se děti rozhodnou pro jakoukoliv sekci, vždy je bude provázet příjemný hlas herce a moderátora Karla Zimy, který namluvil celou českou verzi aplikace. V kombinaci s nejmodernějšími technologiemi tak pro děti vzdělávání bude hra, kterou budou chtít dohrát až do konce.

Hlavní část aplikace True4Kids SmartPark tvoří Studijní koutek, ve kterém naleznete interaktivní knihy zaměřené na výuku slovíček a vzdělávání v mnoha oblastech, například v matematicea logice. Všechny knihy jsou navíc doplněné jak textem, tak i mluveným komentářem, takže děti velmi rychle pochopí, jak mají postupovat. Obdobně pestrá je také Knihovna, ve které na děti čekají nejen klasické pohádky, ale i originální knihy a příběhy. K dispozici je celkem 30 nejrůznějších pohádek, které jsou samozřejmě psané a také mluvené v češtině. Součástí Knihovny je rovněž již zmíněná encyklopedie zvířat obsahující obrázky a zajímavosti, které dětem pomohou poznat okolní svět.

15

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Rozvoj dětské kreativity

Vzdělávací aplikace True4Kids SmartPark se s pomocí pera True4Kids MagicPen soustředí také na rozvoj dětských dovedností a jejich kreativity. V sekci Psaní si děti vyzkouší psaní jednotlivých písmen i celých slov na obrazovku iPadu s tím, že musejí správně dodržovat tvary jednotlivých písmen. Psací cvičení jsou tak skutečně efektivní a pro každé dítě budou skvělou zábavou.

Aplikace dále nabízí několik způsobů kreslení, které přispívají k procvičování výtvarných schopností a rozvoji dětské kreativity. Děti si mohou vybrat z vybarvování, obtahování, malování a dokreslování obrázků a své výtvory si také mohou uložit pro pozdější pokračování v práci nebo jakoukázku pro své rodiče. Možné je dokonce i uložení do cloudu. A až malování omrzí, lze ho vyměnit za sekci Poslech. V té jsou dostupné české písničky a říkanky k poslechu, které dětem pomohou s pilováním výslovnosti a doplněním slovní zásoby.

5

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Výuka angličtiny už odmala

Přestože je aplikace True4Kids SmartPark kompletně v češtině, veškeré studijní materiály jsou zároveň dostupné také v angličtině, takže se děti tímto zábavným způsobem mohou už od předškolního věku učit také anglicky. Veškerý obsah pro výuku angličtiny byl vytvořen zkušeným týmem učitelů a odborníků na vzdělávání a doprovodný hlasový komentář namluvili rodilí mluvčí anglického jazyka. Tato vzdělávací platforma tak nabízí ještě více možností, které dětem později otevřou bránu do celého světa.

23

Zdroj obrázku: magicpen.cz

Revoluce ve vzdělávání

True4Kids SmartPark je revoluční interaktivní software, který na trhu nemá konkurenci. Aplikace spolu s perem True4Kids MagicPen a jeho okamžitou zpětnou odezvou zajišťuje vzdělávání dětí zábavnou formou, takže se i vašipotomci bude chtít denně učit. Aplikace je kompletně v češtině a pro děti se stane nejen učitelem psaní, čtení a kreslení, ale díky pohádkám, encyklopedii a dalšímu i průvodcem okolím a světem, ve kterém žijeme.

Zdroj náhledového obrázku: magicpen.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *