Wellness

Tipy na víkendové pobyty pro ženy po čtyřicítce

Častokrát se stává, že je-li žena po čtyřicítce bez partnera, má pocit osamělosti. Nic ale není ztracené! Naopak ve věku mezi 40 – 45 lety jsou naše děti většinou už dospělé. Neznamená to nutně ,,chytit druhou mízu“ jak se říká. Ale jste ještě hodně mladá na to, abyste přestala žít. Život je třeba prožít a užít si ho. Pokud nevíte kam se vydat a nelákají vás zrovna víkendové párty a diskotéky spíše pro mladé, zkuste si zajet na některý z víkendových pobytů.

Víkendové pobyty

Mnoho z nás má představu, že víkendový pobyt znamená pobyt pro zamilované. Opak je ale pravdou. Existují i čistě ,,dámské pobyty“ pro kamarádky. Máte-li odvahu, klidně se na takový pobyt můžete vydat i sama. Nikdy nevíte, koho poznáte a kde navážete nová přátelství. V opačném případě si odpočinete o samotě a načerpáte novou energii a sílu do všedních dnů.

Můžete si zvolit z široké nabídky víkendových pobytů, které jsou všude na internetu. Pokud ale patříte mezi aktivnější ženy po čtyřicítce a rády se hýbete, doporučujeme aktivní odpočinek v podobě sportovního víkendového pobytu.

Sportovní pobyty

Sportovní pobyty naleznete v různém prostředí. Často jsou nabízeny v horských oblastech, kde se naskytuje skvělá pěší turistika. Ale také v létě u jezera, kde naopak můžete zažít vodní sporty a nemusíte ani k moři. Příjemným překvapením pro vás možná bude i návštěva lázní. Lázně často leží v zajímavých oblastech, bohatých na přírodní krásy. Odtud se také konec konců berou jejich léčebné prameny. Ve svém pobytu tak můžete spojit příjemné s užitečným. Tedy turistiku, cyklo – výlety, či skupinová cvičení, prokládány masážemi, nebo relaxační koupelí.

Náš tip

Relaxační dámská jízda v jižních Čechách – pobyt na 2 noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní. Intenzivní kurz hormonální jógy. Neomezený vstup do posilovny.

Různé sportovní pobyty – na této stránce si můžete vybrat přesně ten pobyt, který vám vyhovuje. Nabízejí zde sportovní pobyty s programem na horách, v lázních, ale i v zahraničí. Je to tedy jen na vás.

Fitness pobyty – no a pro ty z vás, které jste opravdu aktivnější a ve sportu nejste žádné začátečnice, jsou zde skvělé fitness pobyty. Úroveň aktivity a cvičení je zde opravdu intenzivní, ale je to skvělý způsob, jak se odreagovat.

Výhody víkendových pobytů

Sportovní víkendový pobyt vám dodá energii. Odpočinete si a budete se cítit jako znovuzrozená. Navíc v kombinaci s cvičením, či s fyzickou aktivitou snadně uvolníte endorfiny – hormony štěstí. Večer pak můžete posedět třeba v místním baru, či zajít do restaurace. Nejenom že tedy změníte vaše ,,domácí“ prostředí, ale potkáte i nové lidi. Je to výborný start, jak začít znovu žít a užívat si život. Každá žena, která se cítí dobře a věnuje čas sama sobě je krásná a vyzařuje zdravým sebevědomím. Uvidíte sama, že po pár pobytech se už budete bez problému seznamovat s lidmi, ostýchavost bude tatam a vy se znovu otevřete světu a možná i novému partnerství.

Hlavně a především si to užívejte!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *