Tandemový seskok

Tandemový seskok: Neskutečný zážitek pro děti i dospělé

Máte rádi adrenalin a chtěli byste si nějakou aktivitu užít, případně ji věnovat svým blízkým? Dnes to naštěstí není až takový problém. Maximálně vám bude delší dobu trvat rozhodování mezi různými variantami. Tradičně se volí například jízda v nějakém rychlém autě, bungee jumping nebo let horkovzdušným balónem, jenž je poněkud poklidnější. Své nedílné místo mezi adrenalinem napěchovanými aktivitami má také tandemový seskok. Jaké jsou jeho hlavní přednosti? Čtěte dál, prozradíme vám to.

Naprostý komfort

Přesně tak, zapomenout můžete na nějaké zdlouhavé vysvětlování toho, co máte dělat, případně na to, že byste museli mít speciální oblečení. Jednoduše pouze přijedete na letiště, kde se tandemové seskoky pořádají. Po krátké instruktáži se budete moci vydat do letadla a vystoupat do výšky. Už samotný let trvá okolo 20 až 25 minut. Jestliže už se nebudete od počátku hodně bát, klidně se kochejte okolím z letounu. Budete se zkrátka bavit až do momentu seskoku, pak teprve začne jízda a vše se zněkolikanásobí.

Tandemový seskok

Zdroj obrázku: leteckezazitky.cz

Volný pád a panoramatické výhledy

Poté, co vyskočíte z letadla, na vás bude čekat volný pád. Zpravidla trvá okolo 45 vteřin. Možná si řeknete, že jde o krátkou dobu, nicméně hlavou vám nejspíše proběhne celý váš život. Poté už se rozevře padák a přibližně 7 až 10 minut už budete klesat a sledovat krajinu pod vámi. Jestliže seberete dostatek odvahy, klidně si vyzkoušíte i samotné ovládání padáku.

Bezpečný skok si může užít skoro každý

Při tandemových seskocích je samozřejmostí maximální bezpečnost. Skáče se jen za optimálního počasí a tandem piloti jsou zkušení profesionálové. Užít si této aktivity mohou lidé od 8 let. Co se týká maximální povolené hmotnosti, je stanovena na 120 kilogramů. Doobjednat si lze k seskoku i natočení videa či pořízení fotografií jak v letadle, tak i ve vzduchu.

Zdroj náhledového obrázku: leteckezazitky.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *