Tajemství Putinových jeleních koupelí: Krvavá lázeň z nebohých zvířat

Putin

Válka na Ukrajině je v plném proudu a v médiích se objevuje spousta informací týkajících se hlavních aktérů tohoto konfliktu. Především ruská zakázané weby se věnují zdravotnímu stavu Vladimíra Putina. Strůjce samotného konfliktu se především podle ruského portálu The Project obává o své zdraví. Ostatně důkazů o jeho podlomeném zdraví je údajně vcelku dost. My se na některé z nich podíváme podrobněji v následujících řádcích.

Až 35 schůzek s tajným specialistou na onkologii

Investigativní zpráva zmiňovaného projektu se zabývala lékařskou péčí, jež je ruskému prezidentovi věnována za posledních 10 let. Vyvolává poměrně vážné obavy týkající se jeho zdraví. Vždyť podle ní absolvoval Putin celkem 35 schůzek s tajným lékařem, specialistou v oblasti boje proti rakovině. Onkolog Evgeny Selivanov patří mezi nejčastější návštěvníky ruského prezidenta. Oněch 35 schůzek je počítáno za poslední čtyři roky.

sobSob: Foto Pixabay

Krvavé koupele v Altaji

Poměrně známé jsou i informace týkající se Putinových ozdravných koupelí na hranicích mezi Kazachstánem a Mongolskem. Jedná se o takzvané koupele v paroží. To je řezáno zvířatům na jaře, kdy jsou parohy ještě plné krve. Jde o přírodní léčebnou praxí mající své kořeny právě v oblasti Altaje. Na tuto koupel prý ruský prezident přicestoval několikrát. Koupel si bohužel oblíbily i další ruské elity.

Zmizení z očí veřejnosti

Je dalším důkazem toho, že může mít Putin potíže. Jednak utekl do své dachy a jednak také do Soči. Je velmi pravděpodobné, že se léčí s nějakými chronickými problémy. Podle projektu určitě podstoupil také nějaký vážný zákrok, nejspíše v oblasti zad. V podstatě celé loňské září se na veřejnosti vůbec neobjevil. Spekuluje se o potížích se štítnou žlázou. Lidé okolo něj, tedy konkrétně mluvčí Peskov nebo běloruský prezident Lukašensko ale pochopitelně tvrdí, že je v naprostém pořádku.

Zdroje info: nypost-com, pravda-com.ua, nz.news.yahoo.com

Vladimír Putin: Náhledové foto 

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.