Kolagen

Svěží a hydratovanou pleť i po třicítce můžete mít i vy

Stárnutí představuje ryze přirozený proces, kterému se nevyhne nikdo z nás. Jeho projevy jsou většinou nevzhledné, a proto se je snažíme nějakým co nejefektivnějším způsobem zakrýt. Typické jsou především vrásky, jež se tvoří na tváři. Právě ta je totiž nejvíce na očích a právě obličejem člověk dokáže nejvíce zaujmout. Vrásky lze zakrýt mnoha různými způsoby. Ne všechny ovšem fungují tak, jak by měly. Velmi důležitá je především hydratace pleti a následné použití kolagenu. Podívejme se tedy přesně na to, jakým způsobem jej aplikovat a jak si zachovat mladistvou pleť i po třicítce.

reklamni_foro_kolagen

Zdroj obrázku: kolagen.wbs.cz

Za vším hledejte kolagen

Pokud nevíte, jak vznikají vrásky, pak vězte, že díky absenci kolagenu. Lidské tělo již kolem 26. Roku věku přestává v dostatečné míře produkovat tuto velmi důležitou látku a pokožka tak ztrácí svou stávající elasticitu. Ostatně pokožka sama o sobě je hladká zejména díky tomu, že 70% její bílkovinné struktury tvoří právě kolagen. Při jeho vhodném doplnění tak logicky zvětšování počtu vrásek zamezíte.

Kolagenu ve stravě je zatraceně málo

Mnozí z nás si myslí, že kolagen lze do lidského těla dostat i díky potravinám, které konzumujeme. To je sice nevyvratitelná pravda, nicméně množství, které je v nich obsaženo, je doslova zanedbatelné. Typičtí jsou především gumoví medvídci a podobné cukrovinky. Ty obsahují pouze zlomek této látky. Jde o neupravený kolagen, který je tvořen z 90% vodou. K tomu, abychom dostali do těla dostatečné množství, by bylo zapotřebí sníst nákladní auto plné prasečích nožiček, v nichž je také obsažen. To je samozřejmě nemyslitelné.

Gumoví medvídci

Zdroj obrázku: kolagen.wbs.cz

Čistý kolagen jako optimální volba

Vynikající volbou je čistý kolagen. Díky němu bude hydratace pleti naprosto skvělá a vy budete mít po starostech. Tento typ kolagenu se používá především v různých salónech. Pokud si ale pořídíte přírodní kolagen INVENTIA ® ve formě gelu, můžete si celou kosmetiku řešit doma. Obsah 90% kolagenu v sušině vám bude dostatečnou zárukou kvality.

Zdroj náhledového obrázku: kolagen.wbs.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *