Hodinky Michael Kors

Stylové dámské hodinky Michael Kors vylepší váš outfit

Kdo by nechtěl vypadat skvěle? Asi každý. Nicméně spousta z nás bohužel přikládá velkou váhu vlastním oděvům a zapomínáme na vkusné a funkční doplňky. Mezi ty patří zejména hodinky. Jste-li zvyklí  nosit hodinky, určitě si přečtěte následující řádky, v nichž vám nabídneme tipy na stylové dámské hodinky Michael Kors. Právě ty totiž dokážou dokonale oživit váš vzhled.

Světoznámý světový návrhář

Značka Michael Kors patří k nejznámějším na světě. Je pojmenována po návrháři, který představil svou první kolekci oblečení již v roce 1981. Od roku 1997 až do roku 2003 se oblečení od tohoto muže považovalo za zcela převratné a specifické. Po roce 2003 se rozhodl pro vybudování vlastní značky oděvů a doplňků. Kolekce hodinek spatřily světlo světa v roce 2004. V současnosti jsou hodinky typické svým decentním vzhledem, který je mistrně kombinován s nejrůznějšími neotřelými prvky. Stylové hodinky Michael Kors mnohdy obsahují krystalky Swarovski anebo ocelové, kožené součásti anebo jiné materiály.

Michael Kors MK6174

Model MK6174 s chronografem a ukazatelem data je optimální pro ženy všeho druhu. Na sobě tyto hodinky mohou mít klidně rebelky anebo ženy spíše usedlejšího rázu. Zaujme již jen tělo z nerezové oceli, které je poněkud masivnější. Designově disponuje několika zdánlivě mužskými prvky, které ale vypadají stylově. Svědčí o tom tři římské číslice. V průběhu dne budou tyto hodinky naprosto spolehlivým společníkem.

Michael Kors MK6174

Zdroj obrázku: irisimo.sk

Michael Kors MK5894

Opravdovým skvostem jsou hodinky Michael Kors MK5894. Právě ony vám dodají pocit naprostého luxusu. S těmito hodinkami zaručeně neujdete žádnému pohledu. Už jen motiv azurové barvy moře je dokonalý a doplňuje jej římské číslování. Ocelové pouzdro z pronikavé zlaté barvy s tělem hodinek dokonale koresponduje a každý kousek tohoto modelu se stane skvělým doplňkem vaší osobnosti.

Zdroj náhledového obrázku: irisimo.sk

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. Wandelia.sk Odpovědět

    Určite sa zhodneme že značka Michael Kors patrí v módnom odvetví k tým najzvučnejším, no ak hľadáte niečo z iného súdka a tým myslím drevené hodinky, skúste navštíviť internetovú predajňu wandelia.sk/drevene-hodinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *