Shamballa 1024: Naučte se milovat a být šťastní

Láska

Máte trápení? Svírají vás úzkosti, deprese, je vám smutno? Léčba fyzického těla leckdy není všemocná. Někdy musíme jít do hloubky, našeho vnitřního já a probudit to, co nás trápí, abychom to vytáhli ven a zbavili se tak negativních pocitů, které nás dělají smutnými a přináší nám neštěstí. Totiž to, co vyzařujete, se vám leckdy vrací. Láska a harmonie vyvolávají opět harmonii, nerovnováha a smutek vábí negace. Jak to proměnit? Vyzkoušejte metodu „Shamballa 1024“.

Co je Shamballa 1024?

Shamballa 1024 (čtěte Šambala 1024), s níž vás chceme seznámit, je spirituální technika, jež vás naučí pracovat s vesmírnou energií. Konkrétně můžete absolvovat online kurz a je jedno, zda jste v této sféře začátečníci nebo pokročilí. Proces, kdy budete duchovně růst, dojdete k uvědomění, čímž zahájíte proces celistvé léčby nejen svého těla, ale také emocí, vztahů a všech oblastí vašeho života. Samotnou Shamballu 1024 vymyslela před 20 lety June Stephansen, kdy učila své žáky pracovat s energií vesmíru tak, aby využili síly, jež jim pomohly k dosažení vyrovnanějšího já. Není divu, že z pár žáků se přes desítky, stovky, tisíce, staly nakonec statisíce nadšených lidí, kteří tak došli k rovnováze.

LáskaFoto: Pixabay

Jak probíhá zasvěcení do energie Shamballa?

Tato duchovní technika představuje komplexní učení o práci s vesmírnou energií a využití jejích benefitů. Na online kurzu projdete nejprve hlubokým vnitřním růstem, čímž se dostanete několikrát do stavu uvědomění, AHA-momentů. Tím najdete vnitřní oporu, takže započnou samoléčebné procesy a vy tak prožijete vlastní restart. Propojíte se s energií a obnovíte vnitřní balanc. Začnete znovu a lépe, abyste dosáhli štěstí a odlepili smůlu od paty, která se vás nechtěla pustit, protože ji držely negativní energie. Navíc získáte schopnost dávat sílu nejen sobě, ale budete moct využít léčivou energii i pro ostatní. Zajímá vás tato metodika více? Dojděte k poznání na Shamballa-1024.cz.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.