Fotbal

Restart profi soutěží je na světě: Přesné termíny ale známé nejsou

Profesionální soutěže budou opět obnoveny. Rozhodla o tom dnes vláda. Skutečnost je ovšem taková, že příliš mnoho dalších podrobností nikdo neví. Známo je zatím pouze několik faktů. Mimo jiné hlavně osoby, které se o to zasloužili. Svou zásluhou se například pochlubil na Twitteru Lubomír Zaorálek. vyjádřil se v tom smyslu, že podpořil obnovení profesionálních sportovních soutěží stejně tak, jako v době nedávno minulé zkoušky profi umělců.

Profesionálové budou trénovat venku i vevnitř

Povolené ke konání akcí se tedy nebude týkat jen oněch diskutovaných kolektivních sportů, tedy fotbalu a hokeje. Do zaměstnání by měli chodit i profesionálové z různých jiných sportovních odvětví. Bude jim tedy umožněno běžně pracovat, což se o některých jiných pracovních pozicích říct bohužel nedá.

Samozřejmě bez diváků

Pokud se budete chtít dívat na špičkové výkony našich profesionálních sportovců, tak si sednete k televizi. Naživo šanci mít nebudete. Všechny utkání se totiž musí konat v rámci bezpečnostních opatření bez diváků. Předpokládá se, že bezpečnostní opatření budou velmi přísná. Vždyť počty nakažených se stále drží na poměrně vysokých číslech.

Více se bude vědět zítra

kdy se skutečně rozběhnou nejvyšší sportovní soutěže, se nejspíše dozvíme zítra. Informoval o tom na svém twitterovém účtu předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička. Tak snad se blýská na lepší časy.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com   

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *