Bezpečnostní vesta náhled

Reflexní vesta pro větší bezpečí vašeho dítěte

Bezpečí dítěte je u každého rodiče na prvním místě. Mnohdy se snažíme své děti ochránit před všelijakými škodlivými a patologickými jevy a zanedbáváme nevědomky jeho bezpečnost při chůzi na komunikacích jak v obci, tak i mimo ni. Počasí je nevyzpytatelné a z hlediska celkové bezpečnosti pohybu dítěte je nejdůležitější jeho viditelnost. Tu můžete zajistit nákupem bundy s bezpečnostními prvky, nicméně ta většinou není schopna zajistit dokonalou viditelnost dítěte i v šeru a nepříznivém počasí. I proto se vyplatí vsadit na kvalitní reflexní vestu. V následujících řádcích se podíváme podrobněji na to, jaké možnosti se nabízejí a kde nakoupit vestu dle vašich představ.
Reflexní vesty

Pouhé vysvětlení často nestačí…

Hodně důležité je vysvětlit dětem, jak by se měly při pohybu na silnici chovat. Často to ale nestačí, protože děti jsou nepozorné a v rámci zábavy se svými vrstevníky velmi rychle zapomenou na dobře míněné rady. Pokud je navíc není vidět, řidič nemusí dostat vůbec žádnou šanci se dítěti vyhnout. Právě v takovéto situaci představuje reflexní vesta minimalizování bezpečnostního rizika.

Reflexní vesta večer

Na velikosti i vzhledu vesty záleží

První reakce malých dětí na reflexní vestu bude ta, že se jim vzhledově nelíbí a že ji prostě nebudou chtít nosit. Zbytečným hádkám se vyhnete velmi jednoduše, a to tak, že zakoupíte vestu s nějakou dětskou postavičkou nebo motivem, jenž se vašemu potomkovi zalíbí! Vybírat přitom budete moci modely, které se oblékají přes hlavu anebo se zapínáním vepředu či na boku.

Reflexní vesty motivy

Vyberte si reflexní vestu klidně i pro sebe

Pokud hledáte ten správný eshop, kde si nakoupíte reflexní vesty, vyplatí se eshop Altima.cz. Vybrat si tady budete moci veškeré velikosti a provedení reflexních vest jak pro děti, tak i pro dospělé osoby. Za výhodné ceny můžete mít klidně i kompletní vybavení vest do mateřské školy anebo jiného většího kolektivu dětí. V nabídce jsou velikosti již od dvou let věku. Volit lze i modely určené do auta anebo pro psy.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *