Problémy s erekcí

Problémy s erekcí: Poraďte si přírodní cestou

Lidská sexualita je zcela specifická a vyjádření citů fyzickou podobou je pro každého z nás velmi důležité. S přibývajícím věkem u mužů bohužel dochází právě v intimní oblasti k potížím, které je zapotřebí řešit. Pánové mají obtíže s erekcí, která pro ně byla dlouhá léta jakousi samozřejmostí. Mohou být způsobeny jak přirozeným stárnutím, tak i takzvanou erektilní dysfunkcí. Právě na ni se soustředíme mnohem podrobněji a pokusíme se upozornit na některé alternativy řešení, které se v současné době nabízejí.

Co je erektilní dysfunkce?

Tento dnes bohužel vcelku frekventovaný termín označuje dlouhodobě přetrvávající obtíže nejen při dosažení, ale také udržení erekce. Mnohdy není pro pohlavní styk vůbec dostatečná, a proto k němu nemůže dojít. Jedná se o poruchu, jež postihuje vyloženě oblast ztopoření penisu a nemá nic společného s plodností a také se schopností dosažení stavu sexuálního vrcholu.

Psychické i fyzické následky

Odhaduje se, že zmiňovanou poruchou trpí přibližně polovina všech mužů po čtyřicátém roku věku. Na celém světě se jedná o cca 152 milionů mužů. Pokud tedy trápí erektilní dysfunkce i vás, nejste v tom sám. Často se potíže projevují nejen ve fyzické podobě při dosahování erekce, ale i v psychice pánů. Není se čemu divit, jelikož absence kvalitních sexuálních hrátek je frustrující.

Situace má několik řešení

Podpora erekce má hned několik východisek. Samozřejmě je možné navštívit lékaře, který vám s největší pravděpodobnosti předepíše účinné tablety. Zvolit ale můžete i takzvaná generika Viagry obsahující Sildanafil. Jmenovat bychom mohli přípravky, mezi něž se řadí Kamagra, Cialis a mnohé další. Velkou výhodou je především fakt, že k jejich pořízení není zapotřebí vyšetření lékařem. Dostanete je totiž online bez lékařského předpisu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

2 komentáře

  1. Radim N. Odpovědět

    Touto problematikou se několik let zabývám, trápí mě potíže s erekcí od mých 30 let. Vyzkoušel jsem řadu přípravků, ale jako nejúčinnější se mi za poslední dobu osvědčil Vimax, který je volně k dostání na internetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *