kokosova_voda_a_jeji_slozeni
09/07/2015
Kategorie: Tipy a triky

Přirozené hubnutí s kokosovou vodou

Hledáte-li možnosti změny životního stylu a snažíte-li se zhubnout, měli byste volit ryze přírodní produkty. Právě ty totiž dokážou opravdu pomoct a nezásobují vaše tělo zdraví škodlivými látkami. Výbornou volbou je 100% čistá kokosová voda. Tento produkt panenské přírody se získává z nezralých kokosových ořechů, jejichž stáří se pohybuje od 5 do 7 měsíců. Z jednoho jediného ořechu je možné získat až 1 litr čisté kokosové vody se všemi pozitivními účinky.

Bez tuku a přidaného cukru

Základem hubnutí je stoprocentně minimalizování příjmu tuků a cukrů. Pitný režim je přitom při tomto procesu velmi důležitý. Ostatně každá dieta se vyznačuje právě dodržování pitného režimu. Kokosová voda je typická vynikající jemně nasládlou chutí. Určitě si ji nelze plést s kokosovým mlékem, jež je tuky doslova přesyceno a používá se spíše v teplé kuchyni na přípravu pokrmů. Kokosová voda dokáže efektivně nabudit metabolismus a pomoct tak k efektivnímu spalování, díky němuž pak člověk hubne.

Kokosová voda

Zásobárna tělu prospěšných látek

Kokosová voda obsahuje jednoduše stravitelné sacharidy jednak ve formě cukru a jednak v podobě elektrolytů. Pro přehlednost uvádíme obsah jednotlivých látek v následujícím přehledu.

Kalorie: 80 kcal na 330 ml

Přírodní cukr: 18 g na 330ml

Draslík: 363mg na 330ml

Sodík: 198mg na 330ml

Glykemický index je u cukru mnohem jednodušší, než je tomu u klasické rafinované podoby. Elektrolyty jsou vynikající po prevenci dehydratace a správné hustoty krve v oběhu.

Jak prospívá kokosová voda

Pozitivních účinků kokosové vody na lidský organismus je velké množství. Prohlédněme si je tedy podrobně.

-          upravuje trávení, pomáhá při hubnutí

-          vynikající izotonický nápoj pro sportovce

-          optimální nápoj po těhotné ženy

-          sníží hladinu cholesterolu a krevní tlak

-          obsahuje kyselinu laurovou, která se vyskytuje v mateřském mléce

-          neobsahuje cholesterol

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *