powerball

Powerball Pro Blue 250Hz vás bude bavit

Powerball 250 Hz je světově nejúspěšnější ruční gyroskop velikosti tenisového míčku a zhruba i stejné váhy. Je určen jak pro relaxaci, tak pro posilování i rehabilitaci svalů na rukou. Díky jeho velikosti je použitelný kdykoliv a kdekoliv. S Powerballem zažijete zábavu a můžete s ním i soutěžit.

Jak funguje Powerball

Základem Powerballu je vnitřní otočný ocelový rotor, který je uložený v kulovém pouzdře. Toto pouzdro se také otáčí ve vnějším obalu. Powerball pracuje na principu gyroskopu. Rotuje kolem své osy, jejíž konce jsou zapojeny do ocelového prstence. Když se roztočí, je vnitřní osa prostorově stabilní a klade odpor proti změně své orientace. Čím rychleji se rotor otáčí, tím větší je odpor. Po roztočení Powerball udržíte v chodu krouživými pohyby zápěstí. Jeho otáčky můžete zpomalovat nebo urychlovat, a tak vlastně regulovat odpor, který Powerball klade vašim svalům.

Powerball– cviky

Poweball je určen k posilování. Dokáže pracovat se všemi svaly na ruce, a to lépe než sada činek. Dokáže dokonce při maximálních otáčkách vyvinout odpor až 18 kg.S Poweballem lze také relaxovat svaly zápěstí. To ocení zejména ti z vás, kteří dlouhou dobu pracují na počítači. Nejenže snižuje riziko zánětů šlach, ale velmi dobře předchází syndromu karpálního tunelu. Cviky s Powerballem pomáhají zlepšovat pohyblivost a koordinaci nejen zápěstí, ale dokonce celé paže. Powerball se používá při rehabilitování po úrazu rukou, při léčení syndromu karpálního tunelu, tenisového lokte a v mnoha dalších případech.

Powerball a zábava

S Powerballem nemusíte pouze cvičit, ale můžete se bavit a soutěžit s přáteli. K Powerballu si můžete dokoupit měřič otáček.Měřič vám nabídne 6 funkcí, mezi kterými nechybí aktuální průměrná nebo maximální dosaženárychlost. Musíte se však udržet pro maximální účinek na určité rychlosti alespoň 20 až 30 sekund. Na internetu najdete několik zajímavých powerbal videí, na kterých se dozvíte, jak se s Powerballem točí. Powerball video se vám může hodit také v případě, že jej budete potřebovat rozložit a pak zase složit. Nebo si k základnímu modelu dokoupíte měřič a budete si ho chtít připevnit. Přínosné pro vás budou jistě i Powerball recenze, kde si můžete přečíst mnoho zajímavých reakcí na tento výrobek.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *