Pořiďte si tulííítko pro skvělý relax

Základem pohodového a spokojeného života je dostatečné množství odpočinku. Na ten je zapotřebí především dostatek volného času a také pohodlí, které se často lidé snaží zajistit kvalitní matrací a bytelnou postelí. Tyto základní pomůcky určitě nemusí stačit. Důležitou roli hraje i polštář a povlečení. I přes všechny tyto věci se ale spoustě lidem neodpočívá zrovna pohodlně. Pokud chcete mít o pohodový a zdravý relax či spánek postaráno vždycky a bez zbytečných příprav, pořiďte si tulííítko. Že nevíte, oč se jedná? Nevadí! Rádi vám tuto skvělou pomůcku představíme.

Polohy-relaxace-786-960x600

Unikátní anatomický polštář

Tulíítko představuje anatomický polštář, který je speciálně tvarovaný a umožňuje každodenní zdravý relax. Díky němu budete schopni pohodlně dostat tělo do optimální odpočinkové polohy. Nic vás nebude tlačit a můžete pohodlně snít a relaxovat. Výbornou volbou je tato pomůcka zejména pro ty, kteří mají oblíbenou polohu spánku na boku. Tvar tulííítka je optimálně přizpůsoben tak, aby nedocházelo ke vzniku otlačenin a proleženin. Při pravidelném používání může dokonce pomoct i proti chrápání.

zelený-puntík-2xpmxf27g4ctjjnpu3wlj4

Pro koho je tulííítko určeno?

Používat tulííítko může prakticky každé člověk, který si chce dopřát pohodový odpočinek, a to včetně dětí. Pro ty jsou určeny speciální dětské modely. Nejčastěji si ale tulííítko pořizují lidé mající problém s bolestmi zad, páteří a kolenními klouby. Výborné je i pro osoby po operačním výkonu ale pro dlouhodobě ležící pacienty. Optimálně byste se měli poradit s přímo s lékařem, jestli právě vám anatomický polštář bude prospívat.

ervená-muchomůrka-2xpmxe20ps3bb5oqr6fcow

Z čeho se tulííítko vyrábí?

Základem tulííítka je náplň z dutého vlákna, která má ale podobu polyesterových kuliček. Oproti standardnímu dutému vláknu dokáže bez problémů i po vyprání držet svůj tvar. Nedochází totiž ke srážení vlákna uvnitř tulííítka. To má neustále nadýchaný tvar. Kuličkové rouno je stejně jako i další části této anatomické pomůcky vyrobeno přímo v České republice. Uzavření tulííítka obstará klasický zip, který je po celé délce kryt textilní légou, aby nedocházelo ke škrábání a úbytku pohodlí.

Tulííítko-vnitřní-8131

Vyberte si ze dvou velikostí

Vybírat si můžete tulííítka v nejrůznějších designových modelech. Velikostně je v nabídce ve dvou následujících podobách.

Klasická verze:  Celková délka: 152 cm, šířka polštářů: 30 cm a hmotnost: 1,2 kg

Dětská verze:  Celková délka: 132 cm, šířka polštářů: 27 cm a hmotnost 1,0 kg

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *