Balanční polštář MOVIT

Pohyb i vsedě zajistí balanční polštář

Dostatečné množství pohybu je velmi důležité pro každého z nás. I proto se vyplatí hýbat se při nejrůznějších činnostech, které pro pohybové aktivity nejsou primární. Například při sezení se člověk většinou nachází v klidovém stavu a nevykazuje žádnou činnost. Tedy alespoň v případě, že nedisponuje kvalitní a spolehlivou pohybovou pomůckou. Tu představuje moderní balanční polštář MOVIT. Na jeho služby se zaměříme v následujících řádcích a v naší recenzi si popíšeme, co vše dokáže.

Skvělá masážní pomůcka

Balanční polštář na sezení MOVIT je především vynikající masážní pomůckou. Pokud se cítíte unaveni po celodenním stresu a shonu, vyplatí se jej pořídit. Dlouho trvající sezení je pro každého z nás maximálně vyčerpávající a cítíme se po něm maximálně unavení. Díky prokazatelným rehabilitačním vlastnostem zmiňovaného modelu polštáře dosáhnete maximálního pohodlí se vším všudy. Vyhnete se také nepříjemným bolestem zad, které bývají tradičním doprovodným jevem při dlouhodobém sezení na jednom místě.

Balanční polštář MOVIT sezení

Zdroj obrázku: muj-domecek.cz

Podpora správného sezení

Základem fungování polštáře je procvičování stabilizačního druhu svalů a také páteřových vzpřimovačů. Při sezení tak bude mít vaše tělo optimální potřebnou polohu. Využívá se pochopitelně i při rehabilitacích, a to na nácvik správného držení těla. Nacvičíte si tak velmi pohodlně držení rovnováhy.

Další tipy pro cvičení s balančním polštářem

Balanční polštář je naprosto bezpečnou pomůckou, která je určena pro všechny věkové kategorie lidí. Sedět na něm mohou jak děti, tak i dospělé osoby a klidně i důchodci. Iniciativě se v žádném případě meze nekladou. Neobsahuje žádné ftaláty ani jiné lidskému organismu škodlivé látky. Vyroben je z vysoce kvalitní a pevné gumy. Vyžít při cvičení můžete i knoflíků určených pro speciální masáž nohou.

Zdroj náhledového obrázku: muj-domecek.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *