SimpleSmile

Pohodlné a efektivní domácí bělení zubů

Krásný chrup je pro každého z nás velmi důležitý. Jsou to práce zuby, které dokážou člověka zaujmout na konkrétní osobě doslova na první pohled. Máte-li nevzhledný chrup, je zapotřebí s tím něco dělat. Současná stomatologie nabízí opravdu pestré možnosti bělení zubů. Když si ale představíme výši finančních prostředků a čas strávený ve zdravotnickém zařízení, určitě se vyplatí spíše vsadit na domácí bělení zubů. Pokud vsadíte na SimpleSmile, pak budete mít zuby bílé, a to za skvělou cenu. Podívejme se tedy na tuto možnost podrobněji.

Zdroj obrázku: simplesmile.cz

Jednoduché domácí bělení zubů

Moderní domácí bělení zubů SimpleSmile od Beconfident je naprosto bezpečné a jednoduché. Bělící gel si pouze nanesete rovnoměrně na chrup a celou proceduru budete opakovat po předem stanovených intervalech. Návod na domácí bělení zubů s tímto americkým přípravkem je přiložen v každém balení, takže si jej budete moci pečlivě prostudovat. Podívat se budete moci i do přiloženého průvodce odstínů zubů.

Bezpečné bělení bez peroxidu

Mnohé bělící prostředky se vyznačují tím, že je jejich součástí peroxid. Ten sice dokáže při bělení pomoct, nicméně na zuby a sklovinu a působí negativně. Spolehlivě bělení zubů doma od SimpleSmile je typické úplnou absencí peroxidu. Unikátní bělící je ovšem zaručen. Přípravek byl vyvinut ve Švédsku a vyzkoušelo jej více než 200 000 lidí.

Zdroj obrázku: simplesmile.cz

Unikátní složení

Bělení zubů od SimpleSmile je typické i obsahem dalších látek, které zubům nadmíru prospívají. Jmenovat bychom mohli zejména fluorid, který dokáže zpevnit zubní sklovinu. Dále je jeho součástí i Aloe Vera anebo výtažek z heřmánku a granátového jablka. Díky čerstvé mátové příchuti budete mít zaručen svěží dech. Vyzkoušení tohoto preparátu určitě stojí za to, jelikož pozitivní účinky uvidíte na svém chrupu již za několik použití.

Zdroj náhledového obrázku: simplesmile.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *