Péče o ruce: Věnujte se pečlivě nejen svým nehtům

Manikúra

Krása a přírodní vzhled se u člověka poznají již jen při zdánlivě obyčejném podání rukou. Možná se to nezdá, ale právě hezky upravené nehty a jemná kůže v oblasti dlaně a prstů jsou známkou, že se žena či muž věnují svému tělu a dbají na sebe. Co ale péče o ruce obnáší? Jaké úkony je zapotřebí pravidelně řešit? Na tyto otázky se pokusíme odpovědět v následujících řádcích. Doporučíme pochopitelně i kvalitní značkovou kosmetiku, která vám pomůže dosáhnout krásných pěstěných rukou.

Parafínová vanaParafínová vana

Zdroj obrázku: enii-nails.cz

Standardní pravidelná péče

V první řadě je nutné starat se o nehty, a to zcela běžným způsobem. Jedná se především o jejich pravidelné stříhání a pilování. Jestliže nejste zejména v práci s pilníkem dokonalí, můžete si nehty spíše poškodit. Typické je zejména obousměrné přejíždění přes okraje nehtů. Optimální je pouze jednosměrný pohyb pilníku. Jestliže se vám třepí na okraji, je zapotřebí najít tu správnou příčinu. Vyplatí se tak profesionální služby odborníků v této oblasti.

Dopřejte vašim nehtům luxus

Vaše nehty a ruce si zaslouží více! Manikúra je ostatně procesem, který musí pojímat i péči o pokožku a ruce jako takové. Výbornou volbou jsou nejrůznější parafinové vany, do kterých si prsty vložíte a necháte se obsluhovat. Samozřejmostí by mělo být i využití pudrů, k nimž se vyplatí pořídit spolehlivou leštičku. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na krémy na ruce, které dokážou pokožku dokonale zvláčnit, hydratovat a regenerovat.

Krém na ruceKrém na ruce

Zdroj obrázku: enii-nails.cz

Sázka na kvalitní kosmetiku se vyplatí

Dobrá péče o přírodní nehty se pozná také využitím značkové kosmetiky. Našim tipem je značka ENII-NAILS, která je ve světě manikúry stálicí. Nabízí prakticky všechny možné prostředky, mezi které se řadí pilníky, sady pro úpravu nehtů, krémy, parafiny a spousty jiných prostředků, bez nichž se manikúra ani pedikúra neobejdou.

Zdroj náhledového obrázku: enii-nails.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.