Bruska na nohy

Online nákup drogerie a kosmetiky: Ušetřete vlastní nervy i peníze

Zdraví máme pouze jedno! Tak proč bychom si ho měli ničit zbytečným stresem při nakupování. Pobyt v nákupních centrech i menších prodejnách je spjatý především s velkým množstvím lidí, nutností urazit delší cestu a často i s malým množstvím zboží. Jdete-li pro potraviny, většinou zamíříte do kamenné prodejny. Pokud ovšem vybíráte kosmetiku či drogerii, neváhejte a nakupujte pohodlně online. V eshopu Xantea.cz budete mít vše naprosto jednoduché a rychlé. To ovšem nejsou jedné výhody…

Dárkový set

Zdroj obrázku: xantea.cz

Spolehlivý časem prověřený prodejce

Nesmírně důležitá je při volbě online drogerie především důvěryhodnost prodejce. U zmiňovaného eshopu je zárukou kvality certifikace Ověřeno zákazníky od společnosti Heureka. Nezávislé hodnocení internetového obchodu pochází od reálných zákazníků, již v eshopu zakoupili nějaké zboží. Aviváže, prací prášky anebo kosmetiku si tady zákazníci nakupují již od roku 1992. V roce 2007 získala tato společnost ocenění eshop roku.

Pestrá paleta zboží

Pamatujete si na malé prodejny s omezeným sortimentem? Najít v nich třeba speciální přípravek Sidolux fakticky nelze podobně jako jiné zboží. V drogerii Xantea.cz mají drtivou většinu prodávaných věcí skladem a vybírat si lze také dovozovou anglickou drogerii. Jestliže potřebujete třeba kosmetický kufr jako dárek, je jich tady hned několik. Nakoupíte-li sortiment do 25 kg v hodnotě nad 1500 korun, budete mít dopravu zcela zdarma.

Dárkový set žena

Zdroj obrázku: xantea.cz

Eshop i kamenná prodejna

Centrála společnosti Xantea.cz se je ve Zlíně-Malenovicích. Nachází se tady nejenom velký sklad a výdejní místo, ale i kamenná prodejna. Jestliže se chcete přesvědčit o tom, jak například bruska na paty vypadá fyzicky, není problém se na ni podívat naživo. V České a Slovenské republice mohou zákazníci využít sítě až 130 odběrných míst. Jedná se o pobočky Uloženky a také DPD Parcel Shop, s nimiž tato online drogerie spolupracuje.

Zdroj náhledového obrázku: xantea.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *