Nový partner a sex – co dělat, když to nejde?

Rozchody nebývají snadné a i když už si myslíte, že jste se ze všeho otřepali, první společný sex s novou známostí vás přesvědčí o opaku. Takže co dělat, když se to v posteli tak úplně nepovede?

Často může být na vině současného stavu neviditelný blok z předchozího vztahu. Pokud vás bývalá přítelkyně podvedla nebo si po rozchodu s vámi rychle našla nového zájemce o sex, můžete mít podvědomý odpor k jejím intimním partiím. A odtud je jen krůček z fóbie ženského klína jako takové. Zvlášť, pokud se milování odehrává na stejné posteli jako dřív. Pokud vám navíc současná přítelkyně něčím připomíná tu bývalou, bývá o průšvih postaráno. A totéž samozřejmě platí i o ženách. A co s tím?

Svěřte se – komukoliv

Chápající žena vám může být velkou oporou a to nejenom v ložnici. Na druhou stranu nikdo nestojí o pláč a výkřiky typu : „Takže ty ji ještě pořád miluješ?“ Tím spíš, když jsou úplně mimo mísu. Když se doma necítíte příliš jistí v kramflecích, zkuste se zastavit za nějakým psychoterapeutem. Možná se dozvíte nečekané věci…

sex2

Vycvičte si mozek

Ano, i to je možné. Možná to ze začátku půjde ztuha, ale pár pokusů by mělo vést k úspěchu. Ale nespěchejte na sebe. Snažíte se v podstatě přeprogramovat svůj mozek, a to chce čas. Můžete si pro začátek pomoci svými oblíbenými erotickými představami, později by mělo všechno naskočit tak, jak má. A může pomoci třeba i nové erotické prádlo pro partnera či partnerku.

Zkuste to s erotickou masáží

Dejte vale klasické předehře a vsaďte na něco nevšedního – nejlépe na něco, co jste se svým bývalým protějškem nezkusili. Erotická masáž tak může být přesně to pravé. Kupte aromatický gel, pusťte příjemnou hudbu a začněte. Výsledek vás určitě příjemně překvapí. A jestliže nic z toho nezabere, pořád vám zbývá zmíněný psychoterapeut. Čekat se tady rozhodně nevyplácí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *