Noste dezinfekci neustále u sebe: využijete ji kdykoliv a kdekoliv

Dezinfekce

Jaké věci nosíte neustále u sebe? Používáte pomocnou zkratku KMB? Tedy klíče, mobil a brýle? Nastal čas na to, abyste na seznam povinných položek, které máte neustále u sebe, přidali i dezinfekci. Někteří z vás si ji možná přidali na seznam již v době pandemie a nosili ji i s rouškou neustále po kapsách či po taškách. Ti z vás, kteří tak ještě neučinili, by měli zahrnutí dezinfekčního prostředku do své každodenní výbavy rozhodně zvážit.

Piknik v přírodě, veřejné toalety a další

Ať už vyrážíte na piknik do přírody nebo během toulek na dovolené navštívíte veřejné toalety, na kterých nefunguje voda nebo na nich chybí mýdlo, dezinfekční prostředkydezinfekční prostředky, které budete mít po ruce, vám přijdou vhod. A nejsou to pouze tyto situace, nýbrž i při každodenním dojíždění do práce veřejnou dopravou či při práci s penězi oceníte, že vždy budete mít po ruce dezinfekční ubrousky či gely.

Nejenom gely a ubrousky

Čímž se dostáváme k tomu, že dezinfekční produkty se nevyrábí pouze ve formě ubrousků a gelů. Lidé trpící alergiemi nebo ti s citlivou pokožkou, mohou upřednostnit emulze a pěny, které jsou ke kůži mnohem citlivější. A voní stejně příjemně jako ubrousky a gely. Takže jsme vám možná zbořili jeden mýtus: dezinfekcedezinfekce mohou mít i hezkou vůni.

V lékárně, v drogerii i na internetu

A kde se dají sehnat dezinfekce a dezinfekční přípravky? Kromě prodejen s drogistickým zbožím a lékáren, existují i specializované online obchody, které mají k dispozici obří sklady a tím pádem mohou svým zákazníkům nabídnout široký výběr všech možných druhů dezinfekcí. Jedním z takových specializovaných obchodů je například SZO.czSZO.cz , který nabízí skvělý zákaznický servis a zaručuje příjemnou nákupní zkušenost.

Buďte vždy připraveni a noste po kapsách a zavazadlech dezinfekční přípravky. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit.

Foto: Ilona Titova / Shutterstock

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.