Digitální lékařský teploměr

Nepostradatelné lékařské přístroje do vaší domácnosti

Chcete-li důkladně pečovat o své příbuzné, potřebujete k tomu i spolehlivé vybavení. Mějte tedy neustále po ruce digitální lékařský teploměr. Na časté měření je vhodný bezkontaktní teploměr. Už dávno však neplatí, že v domácnosti vystačíte s teploměrem. Své stálé místo ve vaší lékárničce si jistě najde i glukometr.

Lékařský teploměr pro přesné a rychlé měření

Nejzákladnějším zdravotnickým přístrojem v každé domácnosti je nepochybně teploměr. Digitální lékařské teploměry splňují i ty nejvyšší nároky na přesnost a rychlost. Po skončení měření se ozve zvuková signalizace, tudíž nebudete muset měřit čas. Po určité době se teploměr sám vypne, což zaručí delší výdrž baterie. Pro komfortnější a bezpečnější měření teploty v ústech nebo konečníku si můžete pořídit i voděodolný teploměr s ohebnou špičkou.

Bezkontaktní teploměr pro všestranné použití

Při péči o nemocné děti jistě oceníte bezkontaktní teploměr, který teplotu nejen velmi rychle změří, ale zároveň nebudete muset dítě budit. Bezkontaktní teploměry snadno a spolehlivě změří i teplotu vody v dětské vaničce, teplotu dětské výživy a podobně.

Glukometr pro osoby trpící cukrovkou

Počet lidí trpících cukrovou stále stoupá, v téměř každé rodině už je někdo, koho tato civilizační nemoc postihla. Proto bychom měli naši domácí lékárničku vybavit i kvalitním glukometrem, který během chvilky změří hladinu cukru v krvi a řekne nám, jestli cukrovkář potřebuje píchnout inzulin nebo naopak sníst něco sladkého. Vězte, že moderní glukometry jsou velmi jednoduché na ovládání a jsou schopné uchovávat naměřené hodnoty. Budete mít tedy dokonalý přehled o svém zdravotním stavu.

Tyto a další užitečné lékařské přístroje najdete na internetových stránkách www.szo.cz společnosti KRÁSNÝ – zdravotnická technika, na kterých vám rovněž vyškolení odborníci pomohou s výběrem přístroje podle vašich požadavků.

Zdroj náhledového obrázku: szo.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *