Nejčastější důvody, proč muži opouští své ženy i naopak

Jaký je důvod pro to, že v určitém věku muži opouští své ženy? Je na vině ztráta krásy? Tím to nebude, protože jde o problém, který se týká i krásných žen. Objevte jeden hlavní důvod, proč muži opouští své ženy či naopak, ať víte, na co si máte dát pozor, když chcete uchovat svůj vztah dále řádně fungující.

Když vymizí flirtování

S tím, jak jsou spolu partneři stále delší dobu, může pomalu mizet typická jiskra. Jenže na vině je v takovém případě nedostatek snahy z jedné či druhé strany. Zkrátka se občas musíte vrátit o krok zpátky a vrátit do vztahu trochu toho zdravého flirtování. I kdyby se mělo jednat o jeden večer za delší dobu. Uvidíte, že to rozhodně pomůže a taková drobnost může pomoci od bodu, kdy vás bude chtít muž opustit. Věnujte sami sobě navzájem dostatečnou pozornost a uvidíte, že vztah bude rozkvétat. Jedním z hlavních důvodů konců vztahů je totiž nedostatek pozornosti, kterou věnujeme tomu druhému.

Denní rutina jako zabiják komplimentů a času na partnera

V běžném denním životě je mnohdy těžké najít si čas na dostatek komplimentů pro partnera nebo pro kvalitní trávení společného času. O to více důležité ale tyto věci jsou. Nemusí jít o žádná velká gesta, ale i jen malé drobnosti, které rozzáří den vaší drahé polovičce. Pochvalte dobrý výkon v práci či cokoliv jiného. Kladná slova slyší každý rád.

Foto: Pixabay

Důvodem je pocit malé přitažlivosti a atraktivity

Jedním z hlavních důvodů, proč muži opouští své ženy, tak je to, že se vedle své partnerky již nadále necítí dostatečně atraktivní. Problém se často prohlubuje právě ve chvíli, kdy je sama žena krásná. Muž v takovém případě potřebuje víceméně neustálé ujišťování, že je také sexuálně přitažlivý. A pokud tuto pozornost od partnerky nedostává, problém je na světě. Pomalu se otevírající ránu po čase může zacelit jiná žena, která dá opomíjenému partnerovi najevo, že pro ni je přitažlivý.

Zdroj: https://www.lifehack.org/articles/communication/11-common-mistakes-relationships-that-you-can-avoid.html

Náhledové foto: Pixabay