Wellness pobyty

Naše tipy na podzimní wellness víkendy v ČR

Pomalu se blíží zima a počasí venku už rozhodně není to, co bývalo v létě. Člověku je mnohdy zima jen při pohledu z okna, kde se střídá vítr, déšť a už poměrně studené podzimní sluníčko. I proto se vyplatí sbalit se a vyrazit na wellness pobyt do nějakého stylového skvěle vybaveného hotelu či pensionu. Že nevíte kam? Nevadí, v následujících řádcích vám dáme zajímavé tipy.

Tradiční relax v Karlových Varech

Největší a nejtradičnější lázeňské město v České republice představují Karlovy Vary. Zdejší horké minerální prameny dokážou pečovat o tělo i o duši. Výbornou volbou pro ubytování je SPA HOTEL THERMAL**** nabízející ubytování v celkem 273 stylově zařízených pokojích i apartmánech. K dispozici budete mít nové Balneo wellness centrum, které je vybaveno vnitřním bazénem, vířivou vanou, whirlpoolem, Kneippovým chodníkem, solnou jeskyní a několika druhy saun. Výborný je i relaxační víkend pro ženy, protože samozřejmostí tady jsou i manikúra, pedikúra a kosmetika. Vychutnat si kávu či oběd budete moci v tradiční restauraci.

Wellness Karlovy VaryZdroj obrázku: pobytyvcesku.cz

Odpočinek bez mobilního telefonu

Ač se to možná nezdá, mnozí lidé si představují relax tak, že odloží mobilní telefon a prakticky se odříznou od okolního světa. Učinit tak můžete ve čtyřhvězdičkového hotelu Ostrov nacházejícím se v oblasti Českého Švýcarska. Právě tady nabízí skvělé wellness pobyty charakteristické absencí signálu jakékoli sítě mobilního operátora. K dispozici je pouze připojení k internetu. Vynikající jsou tady pobyty pro rodiny, a to především díky přítomnosti bazénu, vířivky či vzduchové trampolíny Blaabjerk pro děti.

Hotel Ostrov

Zdroj obrázku: pobytyvcesku.cz

Wellness pro dva v Jeseníkách

Raději byste vyrazili na Moravu? Proč ne? Výbornou volbou je wellness víkend pro dva v Karlově pod Pradědem. Wellness hotel Sauna nacházející se hned u sjezdovky v samotném centru Jeseníků bude skvělým místem pro nové zážitky. Vířivka, sauny, masáže a 11 km sjezdovek na jeden skipas vám budou odměnou za vaši volbu. Ať už se rozhodujete pro jakýkoli wellness pobyt, můžete se podívat na PobytyvČesku.cz a určitě si vyberete ten správný.

Wellness pro dva

Zdroj náhledového obrázku: pobytyvcesku.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

1 komentář

  1. Alex Odpovědět

    Dobrý den. My jsme ještě teď byli v Krušných horách přímo tu honourandgrace.com/cs a to bylo moc super. Super okolí a relaxašní spa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *