Hotel Erika

Náš tip na skvělý relax ve Špindlerově Mlýně

Zima je v plném proudu a vyrazit někam na hory určitě není od věci. Pokud chcete využít nejdelších sjezdovek a největších středisek, vyplatí se zejména Krkonoše. Pokud se navíc ubytujete v srdci našich nejvyšších hor, máte vyhráno. Špindlerův Mlýn patří mezi nejznámější krkonošské obce a rozhodně není od věci strávit zde velmi příjemné chvíle v jakémkoli ročním období., nejen v zimě. Ubytování Špindlerův Mlýn nabízí v několika podobách. Naším tipem na ubytování v této obci je hotel Erika. Právě na jeho služby se budeme soustředit v následujících řádcích.

Pokoj hotel Erika

Zdroj obrázku: hotelerika.cz

Bydlení jako v bavlnce

Hotel Erika nabízí skvělou domácí atmosféru, která podpoří vaši vnitřní pohodu a odpočinek. Disponuje celkovou kapacitou 35 lůžek, které jsou rozmístěny v 9 nových pokojích a 3 rodinných apartmá. Užívat si budete v krásném prostředí. Na pokojích se nacházejí digitální TV a k dispozici jsou i útulné koupelny s vyhřívanou podlahovou plochou. Veškeré prostory hotelu jsou nekuřácké a v zimním období využijete také možnosti prostorné lyžárny. Samozřejmostí je i možnost zapůjčení dětské postýlky. Celé prostory jsou také pokryty vysokorychlostním signálem Wi-Fi.

Restaurace Bakchus

Zdroj obrázku: hotelerika.cz

Odpočinek na jedničku

K dispozici je mimo jiné ubytovaným hostům také privátní finská sauna i s odpočívárnou. Na skvělé speciality zdejší kuchyně, můžete vyrazit do přilehlé restaurace Bakchus. Budou-li se nudit vaše děti, půjčte jim na recepci hotelu soubor deskových her. Možností trávení volného času je zkrátka ve Špindlerově Mlýně spousta. Zastávka skibusu se nachází pouhých 300 m od budovy. Obchod je vzdálen 20 metrů a Info centrum 300 m.

Sauna hotelu Erika

Zdroj obrázku: hotelerika.cz

Využijte Špindl Card

Určitě stojí za to využít i speciální kartu s názvem Špindl Card, která nabízí mnoho zajímavých slev na nejrůznější služby a aktivity v okolí. Jednat se může o wellness, skipasy anebo o slevy na pobytové balíčky.

Zdroj náhledového obrázku: hotelerika.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *