Kvalitní obuv Asics je zárukou kvality a spokojenosti

Boty Asics

Říká vám něco název značky Asics? Původně se jednalo o čistě sportovní obuv, která byla známá mezi běžci a dalšími profesionálními sportovci. Jenomže to vše se rychle změnilo a v současné době jsou boty Asics také synonymem módní obuvi a pohodlí. Pojďme se společně podívat na historii této japonské značky a pochopit, proč se jedná o oblíbenou obuv všech bez rozdílu věku a pohlaví.

Latinský akronym a počátek značky Asics v japonském Kóbe

Psal se rok 1949, když Kihachiro Onitsuka v japonském městě Kóbe založil společnost Asics. Její název nevznikl náhodně, nýbrž jako akronym z latinského anima sana in corpore sano, tedy ve zdravém těle zdravý duch. Již samotný název stanovil, že Asics boty budou určené pro lidi, kteří mají rádi pohyb a starají se díky tomu nejenom o svou tělesnou schránku, ale také o svého ducha.

Jak vyhrát olympiádu? S teniskami Asics na nohou

Netrvalo dlouho a obuv značky Asics se začala objevovat také na nohou sportovců, kteří se účastnili olympijských her. Jak se totiž ukázalo, boty Asics nejsou pouze designově velmi povedené, ale také pohodlné a kvalitní. S tím, jak stále stoupala obliba modelů Asics mezi sportovci, vylepšovala se také technologie jejich výroby.

Zažijte chůzi po obláčku a zamilujte se do technologie gelových kapslí v podrážce

V současné době jsou k dostání modely Asics, které v sobě mají gelové kapsle, díky kterým každý dopad připomíná chůzi po obláčku. Toužíte-li objevit kouzlo této japonské značky, kterou milují lidé po celém světě, navštivte stránku ftshp a poskytněte svým nohám pohodlí při sportu i při každodenní chůzi.

Vaše chodidla si zaslouží jen to nejlepší. Pokud vám není vaše zdraví lhostejné, řiďte se heslem značky Asics a pořiďte si pár kvalitních tenisek, které vám zpříjemní každý krok.

Náhledové foto: Footshop.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.