Koně

Koronavirová pandemie je na ústupu: Najděte to správné ubytování pro teambuilding

Máte ještě firmu stále zavřenou, nebo funguje pouze částečně? Možná už se všichni vracíte zpět do pracovního procesu. Ať už je vaše situace jakákoli, určitě se vyplatí myslet na budoucnost. Velmi důležitou roli z pohledu pracovní morálky i vztahů hraje především teambuilding. Uspořádat jej bývá optimální tam, kde jsou na akce tohoto typu dokonale připravení. Naším tipem je Equitana Hotel Resort ****. Právě na jeho služby se zaměříme v následujících řádcích.

Středočeský venkov se vším všudy

Zmiňovaný hotel se nachází ve středních Čechách. Obklopují ho Brdy a vy právě tady se svými kolegy budete moci všemi smysly ochutnat tu správnou atmosféru středočeského venkova. Nudit se tu rozhodně nikdo nebude. Pokud zvolíte pro teambuilding střední Čechy, užijete si třeba projížďky na koních, pohodové výlety po okolí nebo spousty venkovních aktivit. Vždyť venkovní areál se pro sportování otevírá již 25.4. Zahrát si budete moci tenis nebo se třeba pobavíte u minigolfu.

MinigolfMinigolf: Zdroj obrázku equitana.cz

Na firemní akce jsou tady dokonale připravení

Prostory pro firemní akce jsou tady naprosto ideální. Vždyť přímo v areálu se nachází hned 5 salonků a kongresový sál. Jeho kapacita činí 130 míst, takže se hodí i pro skutečně velké akce. Samozřejmostí je také zajištění cateringu. V hotelu mají profi vybavení, takže se můžete spolehnout na vynikající specialisty jak třeba v interiéru, tak i na terase. Samotné ubytování pro teambuilding je tu stylové a elegantní.RybařeníRybaření: Zdroj obrázku equitana.cz

Program teambuildingu od A až po Z

Máte starosti s tím, jaké aktivity byste měli pro teambuilding zvolit? Nemusíte. Nechte si vypracovat plán tmelení kolektivu specialisty. Sestaví vám program přímo na míru tak, aby vám vyhovoval. Firemní akce s ubytováním tak dokonale klapne. Ostatně, více informací si můžete zjistit na www.equitana.cz.

Zdroj náhledového obrázku: equitana.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *