Korejská kosmetika pomáhá vyzmizíkovat vrásky za 3 minuty

Stárnout s grácií je sice obdivuhodné, ale většina žen by si přála zůstat raději stále mladá. Jasným ukazatelem stárnutí jsou přitom vrásky, ty něžné pohlaví trápí nejvíce. Dobrou zprávou je, že v 21. století se už i s tímto dá bojovat. Stačí se o svou pleť starat a vsadit na ty správné kosmetické přípravky.

PharmDr. Lucia Havlíková a její kamarádka MgA. Líba Drdáková měly stejný cíl jako všechny ostatní ženy – i ony chtěly vypadat skvěle a mladě. Zároveň je zajímala přírodní kosmetika, nechtěly používat kosmetické produkty plné chemie. A jelikož se jim český trh v tomto ohledu zdál omezený, rozhodly se založit vlastní značku. Dnes v jejich obchodě a e-shopu PURE DISTRICT pořídíte řadu exkluzivní kosmetika.

Foto: puredistrict.cz

Zastavte čas s anti-age produkty

Zakladatelky PURE DISTRICT se hodně inspirovaly na východě, konkrétně v Koreji. Korejská kosmetika, kterou dováží, je na českém trhu exkluzivní, nikde jinde ji nepořídíte. Prodávají například značku WHAMISA, která je známá tím, že vede vlastní výzkum a hledá inovace v oblasti anti-age produktů.

Za zmínku stojí také geniální sérum Nine Tails od jiné korejské firmy GIBEST. Toto sérum dokáže vyzmizíkovat vrásky ihned po aplikaci, výsledky vidíte do pár minut! Revoluce je tady a vy můžete být u toho!

Z trošku jiného soudku je pak ženšenový extrakt KOMBE, který je vlastním výrobkem PURE DISTRICT a má ochrannou známku pro evropský trh.

Foto: puredistrict.cz

Přijďte do showroomu PURE DISTRICT

V PURE DISTRICT se do toho pustili ve velkém, chtějí přinést revoluci na český trh s přírodní kosmetikou, ale i produkty pro domácnost. Prodávají ubrousky do sušičky, pytlíky na chytání zápachu a mnoho dalšího.

Všechny produkty si lze i prohlédnout a vyzkoušet v pražském showroomu. Pokud to máte do Prahy daleko, objednávejte online na Puredistrict.cz.

Náhledové foto: puredistrict.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.