Sushi náhled
28/04/2015
Kategorie: Tipy a triky

Jste z Prahy a okolí a nevíte co si dopřát zdravého k jídlu? Vyrazte na Sushi!

Správně připravenou japonskou specialitu Sushi si užijete hned dvakrát – na pohled a i díky vynikající kombinací chutí. Základ Sushi spočívá v použití kvalitních, čerstvých surovin, které jsou promyšleně sestaveny tak, aby vynikly všechny chutě. To však není vůbec jednoduché a vyžaduje to určitou praxi. Pokud i vy patříte mezi gurmány, kteří z těchto důvodů přípravu sushi nechají raději na profesionálech a hledáte opravdu kvalitní japonskou a asijskou kuchyni, navštivte Sushi Upgrade v Opletalově ulici na Praze 1.

 Sushi náhled

Ke kvalitnímu sushi v Praze patří také kvalitní servis služeb

Mimo profesionální přípravy sushi a ostatních japonských asijských lahůdek za rozumné ceny, se Sushi Upgrade Praha zaměřuje také na maximální vstřícnost svým zákazníkům. Ať už přijdete na polední menu nebo na klasický oběd či večeři, vždy máte jistotu nejlepších a nejčerstvějších dostupných surovin, stejně jako profesionální přípravy od kuchařů s mnohaletou praxí zaměřenou právě na sushi a další asijské a japonské speciality. Čeká Vás také prostorný, stylový interiér s kapacitou cca 30 míst, který je kompletně nekuřácký. Pro platbu můžete využít hned několik způsobů – hotovost, stravenky nebo platební kartu.

 Sushi

Sushi rozvoz Praha šetří Váš čas

Restaurace Sushi Upgrade myslí i na ty, co jsou časově zaneprázdněni nebo si sushi raději vychutnají v domácím prostředí. Sushi rozvoz, přemístí skvělé jídlo, kam si budete přát, i čerstvé sushi, Praha není podmínkou. Rozvoz Sushi je možno zajistit kterýkoliv den v týdnu. V pracovních dnech v době od 10:30 do 22:00, o víkendu od 11:00 do 22:00 h, poslední objednávky rozvozu jsou limitovány půl hodinou před koncem provozní doby rozvozu, tj. ve 21:30. Vaši objednávku Vám doručí do 75 minut, v případě prodloužení této doby, budete vždy předem telefonicky upozorněni. Svou objednávku sushi si můžete vyzvednout i osobně v sídle naší restaurace v Opletalově ulici 29, Praha 1. Do poznámky k objednávce stačí pouze uvést, že přijdete osobně a čas, kdy chcete mít vše připraveno. Platit můžete kartou, hotově nebo stravenkami, ty jsou omezeny na 4 ks na objednávku.

 Sushi all

Podmínky rozvozu nejen sushi po Praze i mimo ni

Služby rozvozu Sushi a ostatních specialit z nabídky restaurace Sushi Upgrade, můžete využít pouze při objednávce přesahující 250 Kč. Taxa za každý ujetý kilometr je 10 Kč, počítáno jednosměrně z Opletalovy ulice. V případě, že vzdálenost rozvozu překročí 10 km a cena Vaší objednávky nepřesahuje 500 Kč, zvýší se cena za kilometr na 15 Kč. U všech delších tras je nutná telefonická domluva předem. I zde platí všechny zmíněné způsoby úhrady. Pokud zvolíte stravenky, maximální množství jsou 4 kusy na objednávku. Veškeré obaly, hůlky i nepostradatelný zázvor či charakteristické wasabi a sojová omáčka v optimálním množství podle velikosti objednávky, máte v ceně. Veškerá dochucovadla je však možno přiobjednat dle Vaší chuti.

Bonus pro stálé zákazníky

Při objednávce vyšší než 1 000 Kč, dostáváte 2x Nigiri Sake. Odměnou za věrnost je u Sushi Upgrade ke každé páté online objednávce sushi zdarma. K této objednávce získáváte, stejně jako u každé standardní, samozřejmě také gratis veškeré příslušenství a dochucovadla, která ke kvalitnímu sushi patří.

Když kvalitní sushi v Praze, tak jednoznačně Sushi Upgrade v Opletalově ulici.

Sushi restaurace

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *