Cestovní pojištění

Jste stále na cestách? Nezapomeňte na celoroční pojištění!

Mnohá povolání dnes vyžadují neustálé cestování. Byznys je zkrátka byznys a obchodní schůzky nepočkají. Pokud už vás práce volá, rozhodně nevyrážejte do zahraničí bez uzavřené cestovní pojistky. V současnosti jsou k dispozici jak nejrůznější krátkodobé varianty, tak i celoroční pojištění. Právě na to se zaměříme mnohem podrobněji. Nabízí totiž celou řadu výhod, které vám dohromady dají jistotu, že vás při zahraniční cestě nenechá nikdo na holičkách.

Co vše musí celoroční pojistka zahrnovat?

Obecně lze říct, že čím více služeb komplexní celoroční pojištění pojímá, tím lépe. Obsahovat by mělo tedy minimálně:

–          vysoké pojištění pro léčebné výlohy,

–          neomezenou asistenční službu,

–          pojištění zavazadel,

–          odpovědnost za škodu,

–          zrušení objednaných služeb,

–          náklady na technickou pomoc při záchranné akci.

Celoroční pojistka nemusí být dražší!

Mezi veřejností panuje mýtus spočívající v tom, že je celoroční pojistka dražší, než kdybyste si několikrát ročně uzavřeli krátkodobou. Není to pravda. Například u Union pojišťovny lze uzavřít výhodné celoroční cestovní pojištění, jehož pořizovací cena bude nižší, než by tomu bylo u pojistky na 20 dní. Samozřejmostí bude i neomezený počet vycestování do zahraničí, a to jak do Evropy, tak i kamkoli po světě.

Uzavřete si cestovní pojistku pohodlně online

Nechce se vám navštěvovat některou z poboček pojišťoven a čekat dlouho na kvalitní celoroční cestovní pojištění? Není se čemu divit. I proto stačí pouze navštívit web Union pojišťovny a vybrat si tento typ pojistky. Získáte ji za zvýhodněnou cenu, a navíc při prodloužení o další rok ušetříte ještě dalších 5 %. Asistenční služba v češtině nonstop, online nahlašování škodných událostí ze zahraničí a další přednosti jsou samozřejmostí. Vybírat si můžete cekem ze třech variant celoročního pojištění.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *