Kompava_Acido_Fit
29/04/2015
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Jak vyzrát na překyselení organismu

Překyselení organismu, neboli acidóza je velmi nepříjemnou záležitostí a i samotní lékaři ji vyhodnocují jako zdraví škodlivou a rizikovou. V současné době tento nežádoucí stav vyvolává hned několik faktorů. Nejčastěji se jedná o všudypřítomný stres, sedavý způsob života a nevhodnou skladbu jídelníčku. Zapomenout přitom nemůžeme ani na znečištěné ovzduší či špatnou vodu. Překyselení je nebezpečné v mnoha různých ohledech. Podívejme se na ně tedy podrobněji a soustřeďme se i na skvělou možnost, jak se tomuto stavu efektivně bránit.

Acido Fit

Nebezpečí překyselení organismu

Samotné překyselení organismu se projevuje hned několika způsoby. Nejčastěji je patrná únava a nedostatečné množství tolik potřebné energie. Typické jsou i ekzémy a jiné kožní neduhy. Lidé s překyseleným organismem mnohdy trpí i na zácpy nebo naopak průjmy. Nebezpečí překyselení organismu ale tkví i dalších zdravotních obtíží mnohdy i vážnějšího charakteru. I proto je zapotřebí vybrat si kvalitní doplněk stravy, který vám pomůže tyto potíže překonat.

Kompava AcidoFit Mix nápoj vám pomůže

Chcete-li se nepříjemným zdravotním komplikacím spojeným s acidózou vyhnout, stojí za too využít kvalitního doplňku stravy, kterým je Kompava AcidoFit Mix. Právě díky němu budete schopni vašemu organismu dodat potřebné množství minerálních látek a vitamínů, které zabezpečí potřebné pH prostředí. Díky tomuto přípravku si vaše tělo také dokonale detoxikujete a zbavíte jej veškerých škodlivin.

Acido Fit 2

V čem AcidoFit Mix pomáhá

Přípravek AcidoFit Mix dokáže pomoct mnoha různými způsoby. Pokusme se je tedy přesně nastínit pomocí následujícího přehledu. Jde tedy především o:

-          prevenci svalových křečí

-          efektivní předcházení acidóze

-          neutralizaci kyselin v těle

-          doplnění potřebných minerálních látek

-          posílení imunity

-          úpravu množství tekutin v těle

-          kompletní detoxikaci organismu

Podrobná charakteristika AcidoFit Mix

Acido Fit 2 - tabulka

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *