Welness protein daily

Zvyšte si efektivně vlastní imunitu

Každý z nás by se měl starat o vlastní imunitní systém a jeho fungování. Základem je pochopitelně dodržování zásad zdravého životního stylu. Jen to samotné ovšem mnohdy nestačí. Ideální je najít ještě nějaké doplňky stravy, které vám mohou efektivně pomoct. Výbornou volbou je Kompava Wellness Protein, který dokáže efektivně nabudit imunitní systém a pomoct tak organismu k tomu, aby se byl schopen mnohem efektivněji bránit případnému napadení nějakou infekcí.

Postupné uvolňování aminokyselin

Hlavní předností tohoto preparátu je především funkce označovaná anglicky jako Long-Therm-Fuel. Jedná se v podstatě o postupné řízené uvolňování aminokyselin, které jsou schopny tělu zabezpečit dostatečné množství potřebných látek. Jedná se především o bílkoviny obsažené v přípravku z 65%, tuky a sacharidy. Je obohacen také o aminokyseliny BCAA, glutamin, chrom, zinek a slazen stévií. Neobsahuje vůbec žádnou sóju, cukr či syntetické látky.

Welness protein daily 4

Tělu prospívá v mnoha ohledech

Kompava Wellness Protein pomáhá v mnoha podobách. V první řadě bychom měli upozornit na udržování nízkého glykemického indexu. Dále logicky na zvýšení imunity organismu a na urychlení procesu jeho regenerace. Zejména bezprostředně po tréninku a den poté je schopen tento přípravek zkrátit dobu opětovného nabrání potřebných sil. Podporuje mimo jiné i správný růst a vývoj sportujících dětí. Postupné uvolňování, tedy Long Therm Fuel, je v tomto úplně ideální.

Welness protein daily - tabulka

Využít jej mohou prakticky všichni

Velkou výhodou tohoto přípravku je i multifunkčnost jeho využití. Vhodný je například pro sportující děti do 14 let. Jeho služby ale ocení i lidé mající nadváhu, kteří chtějí s tímto problémem něco dělat a snaží se zhubnout. Perfektní využití najde i u sportovců, jež si logicky chtějí zvyšovat svou vlastní výkonnost. Wellness a fitness nadšenci si takto mohou také dopomoct ke zvýšení obranyschopnosti svého těla.

Welness protein daily - tabulka 2

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *