1432670_96179942

Jak vyhrát boj s celulitidou

Pomerančová kůže zejména v oblasti stehen je noční můrou všech žen. Na internetu lze najít spousty zaručených receptů, jakým způsobem se lze s celulitidou efektivně vypořádat. Většina těchto návodů ale v žádném případě nefunguje a jedná se spíše o marketingová lákadla a podvody. Změna jídelníčků, zvýšení pohybové aktivity a některé další záležitostí pochopitelně stoí za to. Pomohou ale spíše vašemu momentálnímu zdravotnímu stavu. Celulitida bohužel zůstane stejná… Výbornou volbou je v tomto ohledu některý z výrobků Solucel. Ostatně soustředit se na ně budeme podrobněji v následujícím textu.

Legíny Solucel jako skvělé řešení

Pokud chcete se celulitidou opravdu skoncovat jednou provždy, pak se vyplatí legíny Solucel. Jedná se o výrobek, jehož základem je stříbro, měď a uhlík. Všechny materiály jsou vetkány do jemné bavlny a dostávají se tak do přímého kontaktu s pokožkou. Bakteriostatické účinky legín s pokožkou jsou prokazatelné a dochází k efektivní stimulaci krevního oběhu. Látková výměna je tak na vysoké úrovni a celulitida postupně ustupuje.

Výsledky již po pěti týdnech

Na rozdíl od některých konkurenčních produktů jsou s výrobky Solucel výsledky patrné již po pouhých 5 měsících. Ergonomicky řešená tkanina umí obepnout postavu a celulitida tak postupně mizí. Výsledkem pravidelného nošení legín je taktéž odvodnění vašeho organismu. To již samo o sobě logicky vede k úbytku hmotnosti. Lymfodrenážní a zeštíhlující masáž pomocí těchto legín bude navíc maximálně komfortní.

Pohodlné nošení legín

Legíny rozhodně nejsou oděvem, který by byl nějak nepříjemný z hlediska pravidelného nošení. Naopak se může stát běžnou součástí vašich oděvů. Mít je na sobě můžete klidně i celý den. Odměnou vám budou nejen zaručené účinky, ale i maximální komfort. Bez problémů můžete v legínách i spát.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *