Jak poslat jízdní kolo?

Jízdní kolo

Máte doma kolo po dětech, ze kterého už vyrostli, případně jste se vy rozhodli změnit svého dvoukolového oře? Co s tím starým? Dejte inzerát a prodejte ho. A když si ho koupí někdo z druhého konce republiky? Prostě ho pošlete.

Prodat takhle na inzerát boty či třeba lezecký sedák není problém. Tyhle věci prostě dáte do krabice a pošlete. Co si počít s kolem? I to se dá odeslat!

Spolehněte se na profesionály

Přeprava nadrozměrných, nadměrných nákladů nebo zásilek je doménou společnosti FOFR. Ta se jen tak něčeho nezalekne a problémem pro ni samozřejmě není ani přeprava kola. Převeze vám ho klidně na druhý konec republiky, a to rychle a za velmi dostupnou cenu. Většina standardních dopravců nic takového nedělá, přeprava každé nadrozměrné a netypické zásilky je pro ně prostě problém. FOFR, česká přepravní společnost, na to jde jinak, a dokonce vám poradí, jak takovou zásilku jako kolo odeslat.

Jak zabalit kolo?

Aby přeprava proběhla v pořádku, je pochopitelně nutné kolo správně zabalit. Složité to není. Nemusíte odmontovávat řídítka ani jednotlivá kola, stačí otočit šlapky do středu kola. Pak ho celé obalte bublinkovou fólií a zpevněte podkladovými kartony. Ty zafixujete pevně omotanou lepicí páskou či strečovou fólií a je hotovo.

A jak poslat kolo? Pro takto zabalené kolo si jednoduše objednáte přepravu online či telefonicky a pak už jen počkáte, než si pro něj někdo z přepravní firmy přijede.

Přeprava všech nadměrných nákladů

Společnost přepravuje i další nestandardní náklady, jako jsou například lyže, kočárek a mnoho dalšího. Pokud tedy potřebujete něco takového prodat, neváhejte. Problémem pro ni nejsou zásilky až do 6 m jednoho rozměru. Zásilky o této velikosti přepravíte prakticky bez potíží, pro větší je pak nutná individuální domluva. Samozřejmostí je možnost poslat zboží na dobírku a sledování pohybu zásilek.

Náhledové foto: Pixabay

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.