I při letním koupání můžete vypadat skvěle a upraveně. Permanentní make-up vám voda nerozmaže

Permanentní linky

Letní dny a příjemné počasí jsou stvořené k relaxaci u vody. Mnohé ženy však v tuto dobu musí zvažovat, zda vyrazí nalíčené s rizikem rozpití make-upu kvůli nechtěnému zmáčení se vodou, nebo prostě se pro tento čas obejdou bez něj. Samozřejmě také mohou zvážit kvalitní dekorativní kosmetiku, která je přímo pro tyto dny uzpůsobena. Nebo zvolit něco více trvalejšího. Permanentní linky či make-up se vám horkem ani působením vody neroztečou.

S permanentním make-upem budete vypadat vždy upraveně

Vždy jste chtěli mít hustější obočí, výraznější rty nebo pohled, který pošle do kolen většinu mužů? S dekorativní kosmetikou se vám mnohé daří získat. Problém však nastává s tím, že líčení nevydrží vše a je jen dočasné.

Naopak na permanentní make-up se můžete spolehnout v jakékoliv situaci. Vydrží vše. Nepřízeň počasí i namáhavý trénink v posilovně. Pot, déšť ani slzy mu neublíží. Vaše vizáž bude vždy dokonale upravená.

Co od permanentního make-upu očekávat

  • Zvýrazní vaši přirozenou krásu.
  • Sníží vám čas, který strávíte u zrcadla líčením.
  • K dokonalé vizáži vám postačí už jen řasenka a pudr.
  • I bez dalšího nalíčení budete vypadat přirozeně hezky a upraveně.
  • Obavy z nepřízně počasí už se stanou minulostí.

Permanentní linky dodají vašim řasám hustotu

V případě, že máte řídké nebo světlé řasy a toužíte po snovém pohledu, může vám pomoci aplikace permanentního make-upu linek. Ty se vám dodají vzhled, po kterém toužíte.

Lze si vybrat mezi vytečkováním, které přirozeně prohloubí váš pohled, nebo vytvořením linky, která už plně nahradí líčení. V obou případech se nebudete bát o rozmazané a nedokonalé linky na víčkách. Toto líčení bude vypadat hezky stále.

U očních linek je velmi důležité dbát na výběr kosmetického salonu

Permanentní make-up se stává čím dál tím více oblíbenou součástí kosmetických služeb. Je však potřeba mít se na pozoru a důkladně vybírat salon, kde vám toto provedou. Zvláště u linek, kvůli jejich aplikaci na velmi citlivé části obličeje

  • Proceduru si vždy nechte udělat v profesionálním kosmetickém salonu, který má potřebnou certifikaci na tento zákrok.
  • Použité barvy by měly být určené přímo pro permanentní make-up.
  • Zajímejte se také o to, zda práce dané kosmetičky vyhovuje i vašim požadavkům na to, jak chcete po proceduře vypadat.

Jak aplikace make-upu probíhá

Ať už se jedná o úpravu obočí, očních linek nebo rtů, tak se připravte na to, že v kosmetickém křesle si posedíte kolem dvou hodin. Záleží na metodě i partii, kterou si chcete nechat zkrášlit.

V případě, že máte pochybnosti o svém zdravotním stavu a možných kontraindikacích, je vždy dobré na své obavy upozornit kosmetičku ještě před zákrokem. Problémem může být i třeba kojení, a to kvůli hormonálním změnám. Proto je lepší vždy o svém zdravotním stavu informovat kosmetický salon předem.

Permanentní make-up není opravdu napořád

Mnoho žen má obavy, že v případě permanentního make-upu získají svůj vzhled navždy a ten nebude možné už v budoucnosti změnit. Tyto starosti jsou většinou vytvořeny tím, že postup zákroku se trochu přibližuje aplikaci klasického tetování. Není tomu však tak.

  • Make-up vydrží rok až dva. Záleží na typu pleti. Linky jsou o něco trvalejší. Budete se z nich moci těšit od tří do pěti let. Po této době dojde k tomu, že tělo začne barvu postupně absorbovat a make-up se začne přirozeně vytrácet. V případě, že se vám práce nebude líbit nebo začnete v průběhu let preferovat jiný styl vzhledu, je možné jej odstranit pomocí jednoduchého laserového zákroku.
  • Aby vám vaše nová vizáž vydržela co nejdéle, je potřeba dodržovat pokyny kosmetičky. Snažte se nestrhávat si stroupky, které se vám na přechodnou chvíli po zákroku udělají. Pro trvalost barev je dobré používat krémy s vysokým UV faktorem.

Permanentní make-up je moderní způsob, jak zůstat upravená a přirozeně krásná v každé situaci.

Jak jste na tom s líčením vy? Kolik času vám denně zabere?

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.