Real_wood_Lindura

Dřevo jako nezastupitelný pomocník v domácnosti

Víte, čím máte vybavenou domácnost? Věděli jste, že některé podlahy jsou zdraví škodlivé? Pokud pořizujete cokoliv do své domácnosti, informujte se o všech látkách, které použitý materiál obsahuje. Jednoduše tak předejdete zdravotním potížím členů vaší rodiny.

Víte, co doma dýcháte?

Toxické látky, lepidla, ftaláty a další jedovaté látky, to vše může obsahovat zdraví škodlivé vybavení bytu.  Příkladem mohou být i nezdravé vinylové podlahy. Pokud vybíráte podlahu například do dětského pokoje, dejte raději přednost podlaze dřevěné, která je vyrobena z ekologického materiálu, je teplá a díky své povrchové úpravě umožňuje přirozenou regulaci vlhkosti a přispívá tak ke zdravému klima v místnosti.

MEISTER HD 300 Lindura

dub: 2600 x 320 mm | 2200 x 270 mm

modřín: 2600 x 320 mm

výška 11 mm

1399,- Kč bez DPH/m2

Předejděte bolesti zad prací vestoje!

Neustálým sezením za počítačem vzniká spousta potíží od bolesti zad, přibírání kil až po nebezpečí hemeroidů v pokročilejším věku. Neničte si své zdraví každodenním nesprávným sezením u počítače. Dejte přednost výškově nastavitelnému stolu, u kterého můžete sedět i stát. I při práci lze záda posilovat, udržet správné držení těla a zlepšovat krevní oběh. Střídavý způsob práce je účinnou prevencí proti hemeroidům a spálíte při něm víc kalorií než při běžném celodenním sezení.

Výškově nastavitelný stůl Sit2Stand

dub antracitový

deska: 160×80

od 16.521,- Kč

Neničte svůj zrak, posviťte si na čtení!

Pokud potřebujete v ložnici či obývacím pokoji dodat světlo tmavému koutu, dobře vidět na čtení vaší oblíbené knížky či si posvítit na jinou aktivitu, určitě uvítáte stylovou dřevěnou lampu se zajímavým detailem dlaní z umělého kamene. Nejen, že oživí váš obývací pokoj novým zdrojem světla a bude se vedle vašeho křesla či pohovky krásně vyjímat, ale je to také velice praktický pomocník do vaší domácnosti.

 Lampa

Lampa – Zen

Výrobce: La Casa Nova

V: 141 cm (včetně stínidla)
stínidlo – 50 x 30 x 28 cm

4990,- Kč vč. DPH

Zdroj obrázku: meister-podlahy.cz

Zdroj náhledového obrázku: meister-podlahy.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *