Drahé kameny

Drahé kameny mají léčivou moc

Spousta lidí se snaží o dosažení ideální tělesné rovnováhy. Činí tak i za pomocí drahých kamenů, které mají léčivou moc. Přesvědčit jsme se o této skutečnosti mohli i v minulosti. Lidé nosí nejrůznější drahokamy stále při sobě ve formě nejrůznějších šperků. Fyzikálních zákony hovoří o přímé energii, která může pozitivně ovlivnit zejména mysl člověka. Na buněčné úrovni lidského těla působí oxid křemičitý a mnohé další prvky obsažené v drahých kamenech. I vy si klidně můžete vybrat šperky s pozitivním vlivem na osobnost člověka. Podívejme se tedy na některé konkrétní drahé kameny.

Abalon

Abalon je doslova darem moře a díky svým pastelovým barvám přináší pocity míru, pohody a krásy. Podílet by se měl i na zvýšené míře soucitu a lásky. Američané věří, že právě tento kámen má pomoct člověka donést až do nebe spolu se šalvějí. Jinak má také pomoct při hojení.

Achát

Jedním z nejstarších léčivých kamenů je achát. Jedná se doslova o kámen síly, jenž byl využíván u mnohých dávných civilizací zejména na pancíře brnění. Měl ochránit při bitvách a přinést dostatečné množství odvahy. Pomáhal také najít emocionální sílu a sebevědomí.

Akvamarín

Jestliže se chcete vyvarovat stresu, vyplatí se akvamarín. Právě tento drahokam by měl přinést vnitřní sílu. Obsahovat jej může klidně i zásnubní prsten. Jedná se o krystal pomáhající při duchovním růstu. Díky němu by se měla rozjasnit vaše mysl a vyrovnat emoce. Dokáže se napojit i na srdeční čakry. Dosáhnout tak můžete na nejniternější pravdy a tajemství.

Citrín

Kámen světla a štěstí j schopen očistit tělo i mysl od negativní energie. Díky němu bude dokonale aktivována vaše fantazie. Citrín je schopen člověku vrátit pozitivní myšlení a přivést jej k úspěchu v pracovním i osobním životě. Hodí se ke všemu a doplnit klidně může i stříbrné náušnice a ostatní šperky.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *