Domácí infrasauna: Prohřeje lépe než cokoli jiného

Konec léta přinesl ochlazení a je třeba se připravit na podzim, který bude sychravý a letos na něj pravděpodobně naváže i tuhá zima. Pokud i vás děsí fakt, že nebudete mít příliš možností dokonale prohřát své tělo, pořiďte si infrasaunu. Právě ona dokáže přinést teplo nejen vašemu tělu, ale i duši. Příjemné chvilky strávené v jejím interiéru nám dají zcela jistě za pravdu, a to nemůžeme opominout ani nesporný pozitivní vliv saunování na zdraví. Podívejme se tedy na základní výhody infrasauny, její zdravotní přínos a v neposlední řadě i na značku, která stojí minimálně za zvážení.

sa-line-2

Hlavní výhody infrasauny

Hlavní nespornou výhodou infrasauny je především to, že k její instalaci není na rozdíl od finského typu nutné dělat žádné stavební úpravy. Kabinu si prostě můžete dát do kterékoli místnosti, a to klidně i do bytu! Disponuje pouze pluginem pro zapojení elektřiny, který dáte do sítě a můžete si užívat! Výhodné jsou i provozní náklady jednotlivých modelů, jež se pohybují hluboko pod 20 korun za jeden cyklus. Výborná je i rychlost rozehřátí kabiny, a to v řádu několika minut.

Nesporný zdravotní přínos infrasauny

Pozitivní účinky saunování na lidské zdraví byly vědecky doloženy nespočetněkrát. U infrasauny se dočkáme toho, že infračervené paprsky dokážou prohřát povrch pokožky do hloubky, a to až do několika centimetrů. Pokožka se tak uvolní a dojde k jejímu očištění. Teplota dokáže usmrtit bakterie, což vede k účinné léčbě ekzémů, lupénky a jiných kožních obtíží. Samozřejmostí je i detoxikace organismu.

sx-line

Nakupujte kvalitu

Rozhodnete-li se pro nákup infrasauny, určitě vsaďte vše na značkovou kvalitu. Vynikající jsou především modely Villeroy & Boch, které zaujmou již na první pohled designovým zpracováním, komfortem a funkcemi. Sami si klidně u jednotlivých variant budete moci vybírat obložení a další detaily. Prohlédnout si jednotlivé modely můžete přímo u prodejce na webu spa-virivky.cz. Najdete zde mimo jiné i další typy saun, Jacuzzi a další sortiment.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *