DMSO jako pozoruhodná látka, o níž se často mluví

DMSO

V současné době je i v souvislosti s koronavirovou pandemií mnohdy zmiňována spousta různých látek. Jednou z nich je bezesporu DMSO, tedy dimethylsulfoxid. Jde o látku, která vznikla již před 130 lety. Po určitou dobu byl DMSO dokonce schválen jako léčivo. Poté byl ale opět zakázán. Podobně jako jiné ryze přírodní produkty nebyl patentován. Pro farmaceutický průmysl se tak stal logicky nezajímavým. Podle mnohých zdrojů je DMSO považován za mnohem bezpečnější než třeba aspirin.

Jak pomáhá DMSO?

Jaké má DMSO účinky a jak pomáhá? DMSO se používá například pro zmírnění bolesti. Jinak se jedná o látku, která dokáže posílit imunitní systém. Jeho boj se záněty je tak mnohem efektivnější. Pomáhá i proti otokům a při hojení ran. Zapomenout nelze ani na antimikrobiální vlastnosti. Velmi snadno dokáže proniknout do kůže. Ideální volbou je v tomto ohledu přípravek DMSO gel 70. Bez problémů tak velmi rychle umí podpořit organickou strukturu svalů. Uspíší taktéž regeneraci buněk.

DMSO řeší různé obtíže

Dimethylsulfoxid je vhodnou volbou především při různých revmatických onemocněních. Jmenovat bychom mohli například artritidu, bolesti a záněty, sklerodermii, osteoartrózu nebo burzitidu. Důležitá je u DMSO příručka návod k použití. Přímo v ní je také udáváno, že tato látka pomáhá i při sportovních úrazech typu podvrtnutí kotníku, natržení vazů nebo při potížích s ploténkami. Zapomenout nelze ani na alergie, likvidaci bradavic a podobně.

Kvalita na prvním místě

Jestliže o DMSO uvažujete, rozhodně se vyplatí vsadit na farmaceutickou kvalitu 99,9 %. Tato látka musí být certifikována podle evropské normy. Jinak se jedná o přírodní látku, jež se získává přímo ze dřeva. Nemáte DMSO kde koupit, nebo nevíte o žádném eshopu? Zvolit můžete například woldoshop.cz. Tady tuto látku určitě dostanete za výhodné ceny.

DMSO: Zdroj náhledového obrázku woldoshop.cz

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.