Butonky

Chcete si vytvořit vlastní šperky? Víme, jak na to!

Ke každé krásné ženě patří hezké šperky. Mnohdy se stačí podívat kolem sebe a uvidíte dámy, jež zdobí skvostné náušnice, náramky nebo jiné ozdoby. Častokrát si také řeknete, že by stálo za to pořídit si něco nového. Možná ovšem nehodláte podlehnout konvencím a nechcete mít nějaký šperk, který už nosí někdo jiný. Nejspíše byste si i ráda takový šperk vlastnoručně vyrobila, ale máte problém s tím, že nevíte, jak na to. Přesně pro vás je tedy určena kreativní sada, se kterou vše zvládnete bez problémů.

Butonky

Se specifickou DIY krabičkou to zvládnete

Kreativita je vám vlastní, ale vůbec nevíte, jak na to? Vytvořit si vlastní šperky je doslova hračkou. Stačí vám k tomu pouze šikovné ruce a butonková krabička, která obsahuje všechno, co k vyrobení nového unikátního šperku potřebujete. Díky startovací sadě budete objevovat krásu potahovaných knoflíků a šperků, jež se vám podaří vyrobit. Co všechno tedy butonková sada vlastně obsahuje a jak postupovat?

DIY krabička

Butonková krabička obsahuje vše, co potřebujete

V DIY krabičce najdete takřka veškerý materiál, ze kterého vytvoříte celkem 10 párů náušnic velikosti 15 mm. V krabičce tedy budete mít:

– 20 kusů butonků zmiňované velikosti,

– stejně velkou formičku na butonky,

– 20 kusů puzet a 20 kusů zarážek ze silikonu,

– 9 ml bižuterního lepidla,

– návod k výrobě šperků.

Součástí celého balení je samozřejmě i elegantní butonková krabička, která může klidně sloužit i jako šperkovnice. Pokud máte krabičku po ruce, vezmete si zbytky nějakých hezkých látek, nůžky a hurá do toho!

Butonky

Neznáte pracovní postup? Nevadí!

Podíváte se do návodu a máte jistotu. Vždyť přiložené instruktážní video přímo na webu prodejce je naprosto přehledné. Prostě si ho prohlédnete a ihned budete vědět, co máte dělat. Když ne, není problém ho pouštět po částech a řešit veškeré úkony postupně.

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *