silphion-bylinny-aperitiv-720ml

Bylinné doplňky vyzrají nejen na nachlazení

Nachlazení zejména v současných sychravých podzimních dnech není ničím výjimečným a mnohdy člověka sužuje poměrně nepříjemně. Obranyschopnost mnohých z nás je narušitelná bohužel velmi jednoduše. Optimální je proto brát ohled na prevenci a snahu najít optimální přípravky, které by pomohly vyhnout se jak nachlazení, tak i případné zvýšené teplotě anebo chřipce, angíně a jiným onemocněním virového typu. Výbornou volbou jsou především bylinné preparáty. Jejich přírodní síla je totiž přesně tím, co na mnohé neduhy platí.

Přírodní doplňky stravy

Nejideálnějším preventivním prostředkem jsou především ryze přírodní přípravky, které obsahují celou řadu vitamínů pocházejících z přirozených zdrojů. Moderní přírodní doplňky stravy jsou navíc koncipovány do vcelku chutných kapek, bonbónů anebo léků, takže se není třeba obávat toho, že by vám nechutnaly. Určitě není od věci, abychom byli poněkud konkrétnější a na některé zajímavé přípravky dali tip. O tom, že je takovýchto zajímavých alternativ vcelku hodně, se jistě přesvědčíte sami.

Bylinné tónikum Tannenblut

Zajímavou volbou je například bylinné tónikum Tannenblut. Jedná se o bylinný preparát obsahující celkem 8 bylin z Černého lesa. Díky nim můžete účinně bojovat proti přicházející rýmě a kašli. Přípravek má již 85 let starou tradici a dokáže pomoct i při zánětech horních cest dýchacích a při nadměrnějším zahlenění. Jinak dokáže tento ryze přírodní bylinný lék na nachlazení ochránit i sliznice dýchacích cest. Při zahlenění vyčistí i průdušky, nosní dutiny, oblast dutin čelních a pomůže při bronchitidě.

oskar_01

Zdroj obrázku: oskarsalus.cz

Je libo bylinný aperitiv?

Patříte-li spíše mezi vyznavače aperitivů vynikající chuti, pak jistě upřednostníte některý z nich. Chcete-li vsadit na jistotu, pak stojí za to vyzkoušet aperitiv Silphion. Tento ryze bylinný aperitiv neobsahuje žádný alkohol a díky extraktu z celkem 16 bylin dokáže posílit jak zdraví, tak i zažívání.

Zdroj náhledového obrázku: oskarsalus.cz

 

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *