Běžecký pás Insportline Excel Run

Nákup běžeckého pásu je pro mnohé z nás jakousi samozřejmostí. Právě on je totiž schopen navodit tu správnou atmosféru a umožnit pohodové běhání v interiéru. Když už se ale pro běžecký pás rozhodnete, vyplatí se vsadit na kvalitní model. Výbornou volbou je bezesporu běžecký pás Insportline Excel Run. Podívejme se tedy, v čem vlastně tkví jeho hlavní přednosti. O faktu, že je těchto plusů velké množství, se pochopitelně přesvědčíme v následujících řádcích.

Základní charakteristika běžeckého pásu

Celková nosnost běžeckého pásu Insportline Excel Run je stanovena na 100 kilogramů. Jedná se o bezmotorový model, který dokáže poskytnout až celkem 8 stupňů zátěže. Vy si tak sami můžete regulovat, do jaké míry budete při běhání vytížení a jak se vlastně potřebujete unavit. V každém případě se vyplatí vybrat si stupeň dle potřeby. Mnohé konkurenční modely nabízejí pouze dva extrémy, jimiž jsou chůze nebo běh. To je škoda, protože člověk mnohdy rád mění i frekvenci pohybu přímo za chodu.

Základní funkce, jež oceníte

Jak již bylo řečeno, vynikající je možnost nastavení samotné intenzity běhu či chůze. Spolehnout se budete moci i na magnetický brzdný systém, který je velmi pohodlný a pomůže vám při optimálním cvičení. Vybrat si budete moci z 8 celkových úrovní zátěže a 2 úrovní naklonění pásu. Bez problémů pás také během několika málo okamžiků složíte, takže nebude zavazet v místech, kde to není zapotřebí. Výborný je i fakt, že pohyblivá madla jsou typická samostatným nastavením zátěže

Maximální komfort

Výborné jsou i mnohé speciální funkce, které si popíšeme v následujících odrážkách co možná nejpřehledněji.

–          možnost severské chůze

–          běh na lyžích

–          7 funkcí komputeru jako auto sken, celkový čas či aktuální rychlost

–          aktuální vzdálenost a celková vzdálenost

–          měření kalorií a měření pulsu

–          přepravní kolečka pro pohodovou manipulaci

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *