Běhání

Batoh na běhání: Máme pro vás 3 tipy

Pro milovníky běhání a všechny sportovce zde máme následující článek. Podíváme se na tipy ohledně batohů na běhání. Každý běžec určitě ocení dobrý batoh, avšak ne každý je uzpůsoben k běhání a ne každý je kvalitní. Pojďme se podívat tedy na tři následující, které jsme vybrali, jako možné kvalitní adepty.

Camelbak Circuit

Jako první model se nám představí CamelBak Circuit. Jde o hydrovak, takže nabízí ukrytí až 1,5 litru do jeho útrob. Jeho cena se pohybuje okolo dvou tisíc korun a váží 270 gramů, takže jde o ultralehký batoh. Od konkurenčních batohů se také tento batoh na běhání liší materiálem. Je vyroben z pevnějších a tužších látek. Je prakticky nezničitelný a přežívá i hrubší zacházení. Má také prostorné kapsy, kde si lze odložit drobnosti nebo již zmíněný hydrovak na 1,5 litru tekutin.

Inov8 Race Elite Vest

Další batoh určený k běhání je Inov8 Race Elite Vest. Jde o lehčí a jednodušší variantu Race Ultra (také od Inov8). Je také podstatně levnější. Za jeho pořízení zaplatíte asi 1800 Kč. Výrazná změna oproti jeho dražší verzi však je absence vaku na tekutiny. Lze si tam však dát dvě půl litrové lahve. Můžeme asi říci, že vzhledem k ceně jde o nejlepší batoh na trhu. Je ušit z jemné a dobře prodyšné síťové látky a obepíná tělo kolem hrudi. Vytváří tak „druhé triko“. Ukládat si můžete věci i do zadních kapes. Tady však pozor. Nelze tento prostor řádně uzavřít, a tak některé věci mohou z kapes vypadávat.

UltraSpire Spry 2.0

Posledním vybraným běžeckým batohem je Spry od firmy UltraSpire. Přiznávám nejde o příliš známou značku, avšak neznamená to, že nejde o dobrý batoh pro běžce. Jeho cena se též pohybuje okolo dvou tisíců korun, je 185 gramů lehký a vložíte do něj 1 l do hydrovaku nebo též dvakrát půl litrové lahve. Jinak jde o kvalitně udělaný batoh. Je jednoduchý. Na popruzích naleznete jen malé kapsy na klíče či jiné drobnosti a dominuje mu zadní velká kapsa. Ta má bezpečné zavírání na zip. Tak co, zamlouvají se vám tyto batohy? Obujte si své běžecké boty a vyražte…

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *