Anální sex a předstíraný orgasmus – nevšední rádce pro každý večer

Co si myslí ženy – anální sex je špinavý

Já vím, že od maminky víte, že na zadeček se prostě nesahá a když už, musíte si pořádně umýt ruce. Pravdou ale je, že při současné úrovni hygieny je anální otvor čistý úplně stejně jako zbytek těla. Navíc je osídlen pouze vašimi bakteriemi, takže riziko infekce je minimální.

Není ani nutné před análním sexem vyplachovat střeva klystýrem. Konečník je plný pouze ve chvíli, kdy potřebujete na wc. Stačí se tedy dobře vyprázdnit. Nic víc.

Před vstupem do pochvy je to ale něco jiného. Zdejší prostředí by si nemuselo s bakteriemi z vašich střev poradit. Proto je nutné partnerův penis nejdříve důkladně omýt nebo při análním styku používat kondom, který stačí prostě svléknout a zahodit do koše. A úd je připraven na další akci!

Co si myslí muži – dá se předstírat orgasmus?

Že to nejde? S trochou snahy ano. A občas je to bohužel třeba )asi nemusíte zabředávat do konkrétnějších důvodů). Ale ano, nejenom ženy zvládnou předstírat sexuální uspokojení.

Ideální je kondom, u něhož nemusí být patrné, že je po sundání prázdný, na druhou stranu, pokud se vám povede ženu hodně vzrušit, vůbec si nevšimne, že jí tam dole žádné mokro navíc nepřibylo. A jak tedy na to?

  • Zařvěte si. To je tutovka a ona navíc bude vědět, jak vám to všechno dělá dobře.
  • Zalomcujte si. Trhavé pohyby pánví nejsou naškodu (klidně si je nacvičte předem). Dopředu, dozadu a trhu zavlnit. A na konci se nezapomeňte napnout jako struna a následně odpadnout.
  • A vůbec si dejte záležet na tom, abyste vypadali absolutně grogy. To jí taky hodně napoví. A když zvládnete šlofíka, bod pro vás.
  • Chvalte. Jasně, že to zaručeně byl nejlepší sex vašeho života. O tom není pochyb.
  • Strategizujte – jen mimochodem se před kamarády zmiňte, jak skvěle jste si to včera užili. ONA se to zaručeně dozví.

Nicméně pořád berte tuhle situaci jen jako nouzovku pro případ nejvyšší potřeby. Jinak se problémy začnou nabalovat na sebe a to už svépomocně asi nerozdýcháte. Takž se hezky rychle vraťte k radám výše a zapracujte na nich. A to hned!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *