Oral B
10/08/2015
Kategorie: Tipy a triky

Zubní kartáček Oral-B D12.513W

O skutečnosti, že kvalitní čištění zubů má pozitivní vliv na jejich stav, není třeba diskutovat. Jestliže chcete svému chrupu dopřát skutečný komfort, vyplatí se vsadit na elektrické zubní kartáčky. Čištění zubů je s jejich prostřednictvím mnohem snazší, rychlejší a hlavně efektivnější. Typickým příkladem může být i zubní kartáček Oral-B D12.513W. Právě na něj se budeme soustředit v následující recenzi. Pokud i vy třeba uvažujete o jeho koupi, mohou se vám naše informace nesmírně hodit. V čem je tedy tento zubní kartáček výjimečný a kdy naopak poněkud pokulhává?

Jednoduché používání

Profesionální čištění zubů s tímto kartáčkem není nijak složité! Na kartáček nebudete muset fakticky vůbec tlačit a on bude dokonale pracovat dle vašich potřeb. Prokazatelně umí odstranit až o 100 % plaku více, než je tomu u standardního manuálního kartáčku na zuby. Hlava se umí dokonale přizpůsobit konturám každého zubu, který umí očistit od všeho včetně složitě odstranitelných pigmentových skvrn, které bohužel na zubech ulpívají.

Spousta užitečných funkcí

Určitě je vhodné soustředit se přímo na jednotlivé funkce tohoto zubního kartáčku. Pro přehlednost je uvádíme v následujících odrážkách.

-          časovač pro 2 minuty čištění

-          funkce DailyClean poskytující 2D pohyb

-          na jedno nabití vydrží při čištění zubů 2x denně celkem týden

-          snímač tlaku, při silnějším tlaku budete upozorněni zvukem

-          7 600 oscilačních pohybů za minutu

-          praktický stojánek pro nabíjení

Na co byste si nemuseli zvyknout

Mnozí z nás řeší čištění zubů velmi rychle expresním tempem. S tímto modelem kartáčku to prostě a jednoduše nepůjde. Neošidíte vůbec nic. Zvykání si na to, že nemusíte na kartáček tlačit, nemusí být také zpočátku jednoduché. Mínusem je i nezbytnost nabíjení, která u manuálního kartáčku logicky odpadá.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *