Hurricane Factory

Užijte si přívalu adrenalinu přímo v Praze

Milujete adrenalinem napěchované zážitky? Pokud ano, rozhodně se vyplatí najít si takový, který vám bude plně vyhovovat. Někteří lidé příliš nemusejí velké výšky, a tak jim třeba bungee jumping anebo tandemový seskok nic neříkají. Jestliže si navíc chcete užívat vzrušení spojeného s adrenalinem v hlavním městě, musíte zvolit úplně jinou aktivitu. Výbornou volbou je létání ve větrném tunelu. Že jste o ničem takovém ještě neslyšeli? Pak jste na správném místě. V následujících řádcích si tuto skvělou aktivitu představíme podrobněji.

Hurricane Factory

Zdroj obrázku: hurricanefactory.com

Chcete si to rozdat s hurikánem?

Síla hurikánu je ve skutečnosti obrovská a nikdo z nás by se s ním tváří v tvář setkat asi nechtěl. Jestliže ale zvolíte jediný větrný tunel v České republice, můžete nechat strach a obavy doma. Budete se totiž neskutečně bavit. Adrenalin Praha nabízí možnost vyzkoušet si nárazy větru v unikátní prosklené větrné komoře o průměru 4,3 metrů a výšce 14 metrů. Vzduch zde bude proudit rychlostí pohybující až na hranici 270 km/h. Vy se budete vznášet a pocítíte neuvěřitelnou sílu větru.

Nenechte se omezovat strachem

Spousta lidí se chystá na nějaký adrenalinový zážitek, nicméně zastaví je vlastní strach. Typické jsou především skoky z letadla, kdy mají zájemci spousty odvahy především na zemi ještě před tím, než nasednou do kokpitu. Při pohledu z výšky dolů se jim doslova podlomí kolena a nikdo s nimi nehne. U větrného tunelu nic takového nehrozí. Létat totiž budete pod dozorem zkušeného instruktora, který vám vše vysvětlí. Jakákoli rizika jsou na rozdíl třeba od seskoku padákem na naprostém minimu.

Hurricane Factory

Zdroj obrázku: hurricanefactory.com

Létat mohou i ženy a děti

Máte zájem naservírovat porci adrenalinu i své rodině? Proč ne? Do větrného tunelu mohou i děti od 5 let a pochopitelně i ženy. Celá rodina si tak může jít zalétat a pobavit se. Až budete unaveni, můžete posedět na stylové terase, nebo si odpočinout ve vířivce přímo v objektu Hurricane Factory Prague.

Zdroj náhledového obrázku: hurricanefactory.com

Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *