Triky proti stárnutí podle Jennifer Lopez, která vypadá o polovinu mladší

Zastavit čas a stále vypadat mladě chce snad každá žena. Jenže s přibývajícím věkem je to stále obtížnější. Své o tom ví i slavná Jennifer Lopez, která však vypadá, že popírá principy času a stále vypadá mladě. Podívejte se na několik tipů, co rozhodně nevynechá každý den. Většinou jde o poměrně jednoduchá pravidla, která je však potřeba opravdu dodržovat.

Spánek pro krásu

I přes svůj nabitý rozvrh, kdy zvládá mnoho aktivit a ještě k tomu péči o dcery, si podle svých vlastních slov najde Jennifer vždy dostatek času pro kvalitní spánek. Dopřává si odpočinek zhruba 10 až 9 hodin a jako minimum se snaží dodržovat opravdu 8 hodin kvalitního spánku. Vyžaduje to sice dobrý time management, ale rozhodně to stojí za to, protože během spánku probíhá mnoho regeneračních procesů, což má mimo jiné i vliv na tvorbu vrásek.

Hydratace a zdravý jídelníček

Dalším důležitým pravidlem, které Jennifer poctivě dodržuje, je dostatečná hydratace v podobě ideálně čisté minerální a pramenité vody. Zároveň jí dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, kdy je v zásadě celý její jídelníček co nejvíce zdravý. Jak sama říká, je prostě pravda, že to, co jíme a jestli dost pijeme, se opravdu podepisuje na našem vzhledu.

Nekouří a nepije

Na večírky a podobné akce Jennifer sice chodí, ale nikdy nepije ani nekouří. Rozhodně to totiž nijak nepřidává na kráse a naopak tyto neřesti pouze urychlují stárnutí. Chce to sice dostatek sebeovládání a kontroly, ale ve výsledku se to jistě vyplatí.

Vyhýbá se kofeinu

Kávu sice pije, ale už mnoho let si dává tu bez kofeinu. Kvůli tomu, že kofein dehydratuje, může mít špatný vliv na zdraví pokožky a její kondici. Pokud tedy můžete, snažte se kofein také výrazně omezit, nebo úplně vynechat.

Foto: Pixabay

Čištění pletí a kvalitní kosmetika

Nezbytnou součástí její každodenní rutiny je péče o pleť. Důkladné čištění provádí nejenom večer, ale i po každém cvičení, kdy se zapotí. A k tomu všemu využívá pokud možno tu nejlepší kvalitní kosmetiku.

Zdroj: https://www.health.com/beauty/skincare/jennifer-lopez-anti-aging-routine

Náhledové foto: Pixabay